Wpis z mikrobloga

Podryw to największy cope jaki kiedykolwiek powstał. To kobiety pierwsze wychodzą z inicjatywą i dają znać, że ktoś się im podoba - często subtelnie, czasem bardzo wprost.

Kobiet się nie podrywa tylko odpowiada na ich sygnały. Jeżeli takich sygnałów nie ma, to nie ważne jak będziesz pajacował, nic z tego nie będzie. Co najwyżej będziesz cuckiem-bankomatem.

#blackpill #przegryw #redpill
  • 34
To kobiety pierwsze wychodzą z inicjatywą i dają znać, że ktoś się im podoba - często subtelnie, czasem bardzo wprost.


@Uriel12: true, normik co najwyżej może na to odpowiedzieć

Jeżeli takich sygnałów nie ma, to nie ważne jak będziesz pajacował, nic z tego nie będzie.


@Uriel12: true, ale są dynamiczniaki (pajacowanie tak zwane) co mogą ruchać nadal często bo mają gadane a morde mają "tylko" 7/10 (nadal nie dla przegrywa
no najbardziej żałośni są ci od pua co myślą że ze swoją sztuczną nienaturalną dynaminą będą peklowac xd


@PrawaRenka: bo w PUA nie wystarczy pójść na pierwszy lepszy kurs i nauczyć się kilku tekstów na podryw. To bardzo długi proces zmiany siebie, zmiany poglądów na temat relacji damsko-męskich, pozbycia się myślenia i działań typowych dla spermiarzy, kuków i przegrywów.
Podryw to największy cope jaki kiedykolwiek powstał. To kobiety pierwsze wychodzą z inicjatywą i dają znać, że ktoś się im podoba - często subtelnie, czasem bardzo wprost.


@Uriel12: Niekoniecznie - nie wszystko kręci się wokół wyglądu. Tzn. takie sytuacje może mają miejsce w klubie, na imprezie, w pracy. Ale np gdzieś na ulicy możesz zaskoczyć laskę spontanicznością i nawet nie zdąży Ci wysłać sygnałów bo nie pomyśli że jej się spodobałeś.
@eldzej_10:

Niekoniecznie - nie wszystko kręci się wokół wyglądu. Tzn. takie sytuacje może mają miejsce w klubie, na imprezie, w pracy. Ale np gdzieś na ulicy możesz zaskoczyć laskę spontanicznością i nawet nie zdąży Ci wysłać sygnałów bo nie pomyśli że jej się spodobałeś.

Jaki cope hahaha.
co to cope?


@oslet: zależy w jakim kontekście. generalnie definicją tego jest po prostu skuteczne radzenie sobie z czymś. np organizm cope'uje z ćwiczeniami robiąc się silniejszym. w kontekście jaki mamy w poście opa jest to po prostu oszukiwanie siebie
@Uriel12: A wiesz że to odpowiadanie na ich sygnały to muszą być dość specyficzne zachowania godowe? To jest na poziomie podświadomym, z automatu, odtwarzane jak z taśmy. To ma być tak naturalne jak oddychanie. No i jest jeszcze sprawa jak odczytać te sygnały, obawiam się że wielu kolesi ma z tym poważne problemy. A tego to właśnie na kursach PUA mogą uczyć.
@daro1: Opowiadasz kompletne bzdury. Kiedy podobasz się kobiecie to naprawdę nie ma znaczenia co zrobisz. Decyzja czy nadajesz się na partnera zapada w ciągu 2 sekund w gadzim mózgu podczas oceny Twojej wartości genetycznej.

Moja dziewczyna zagadała do mnie przy automacie do kawy. Zapytała czy nie potrzebuje pomocy. Objechałem ją wzrokiem i odburknąłem, żeby spadała. Trzy dni później i tak byliśmy razem.

PUA to giga cope dla frajerów i maszyna do
@Uriel12: Brzmisz tak jak byś miał monopol na rynku matrymonialnym. Wtedy faktycznie możesz mieć wszystko w nosie a laska i tak poleci. Tymczasem na rynku matrymonialnym, nawet ja się dziewczynie podobasz masz konkurencję. Ktoś inny jej się spodoba i już ten blackpill można o kant dupy potłuc. Dlatego nawet jak taki gość się dziewczynie podoba i tak musi się zalecać. No chyba że mówimy o Chadach, co jest ich mniej niż
@daro1: Laska i tak zrobi co będzie chciała nie ważne jak bardzo będziesz pajacował z tym swoim PUA. Konkurencje to ma ona, bo ma już 25 lat na karku, a do mnie lgną 20latki. Sam mam 31.

Gniję z redpillowców co myślą, że zastąpią prawdziwą atrakcyjność (prawdziwą czyli fizyczną) jakimiś cope-gierkami, które nie działają. A nawet jakby działały to i tak bylibyście pożałowania godni bo zamiast prawdziwego pożądania dostawalibyście od kobiety