Wpis z mikrobloga

Najbardziej denerwują mnie typ ludzi całkowicie obojętnych, niefrasobliwych, którzy mają wyjebkę na to wszystko co agenda NWO już wprowadza w życie i to się dzieje i a ich odpowiedź na wszystko i podejście "oj tam oj tam...przesadzasz"

Ptaszyno uświadom sobie, że strategia jest prosta. Politykierzy i ludzie, którzy w tym siedzą już dawno nauczyli się, że wystarczy, że zmiany wprowadza się stopniowo, powoli, to nikt się nie kapnie. Wystarczy to tak robić, małymi kroczkami, a z drugiej strony bombardować narracją o tym, że nie trzeba się bać postępu, o innowacjach, o wyjściu ze średniowiecza, szurach, foliarzach. I agenda sobie spokojnie realizuje plan, bo Ciebie unieszkodliwia ludzie z "otwartym umysłem"

Ludzie płacą zbliżeniowo, rozleniwiają się, nikomu nie chce się zapieprzać do bankomatu po pieniążki, w NBP już sobie leży w gablocie podskórny implant płatniczy, limity gotówkowe są coraz niższe, limity wypłat z bankomatu coraz niższe, limity wypłat z banku dużych kwot coraz niższe.

Skarbóweczka i urzędy mają dawany stopniowo coraz większy wgląd w Twoje pieniążki Ptaszynko, no ale co tam. Wykastrowani ludzie bez woli, bez motywacji, rozlezli i zwarzywieni mają to gdzieś i obudzą się "z ręką w nocniku" i my też.

W tej chwili mam dużą sumę oszczędności na koncie. Pracuje w korpo i ciągle dowalanie nowych obowiązków z doopy, tematów, deadlineów. Ciągle życie na minie, bo masz kilka tygodni spokoju, a tu nagle menadżerka dzwoni i opier... Cię za coś jakbyś był jeszcze w szkole podstawowej. I teraz wyobraź sobie, że mam tego dość, ale mam oszczędności i mogę pójść, powiedzieć: "#!$%@? i #!$%@? się ode mnie, zwalniam się i mam was w #!$%@?". Mogę? Mogę, bo przeżyje bez tej kasy co mam dekadę.

A teraz wyobraź sobie, że nie ma czegoś takiego jak gotówka i chodzisz do jakiegoś korpopiekła, gdzie pomiatają Tobą osoby, które są trochę wyżej, są jak ja to nazywam "poganiaczami niewolników", bo mają profil psychologiczny sluzbisty, dla którego dobro firmy, posłuszeństwo przełożonym i wykazanie się ponad wszystko. I teraz wyobraź sobie, że masz tak jak ja miałem kiedyś, że wymiotujesz że stresu, nie śpisz po nocach ze stresu przed zjepami i opiertolem, ale nie możesz odejść, bo jeśli się nie podporządkujesz to urzędnik kumpla Klausa Schwaba kliknie myszką i wyzeruje Ci wszystkie środki.

#nwo #klausschwab #wef #teoriespiskowe #wielkireset #szury #foliarze #covid19 #koronawirus #covid19stats #polityka #korposwiat #bekazlewactwa
  • 36
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Właśnie zauważyłem dziwny trend w społeczeństwie i to bardzo niepokojący. Wiele ludzi ma wywalone na to co się dzieje wokół nich i generalnie mają wywalone na swoją własną przyszłość. Byleby żyć od pierwszego do pierwszego, pobawić się, poszaleć i jakoś to będzie.

Tylko że tak jak piszesz - jakoś nie będzie bo zbliżają się ciężkie czasy a pewne środowiska bankowe, politycy chcą ten kryzys wykorzystać dla samych siebie kosztem nas,
  • Odpowiedz
@ksardas: Już samo to, że ktoś ma świadomość tego i nie bagatelizuje tego w dzisiejszych realiach cud. Ludzie mają wywalone totalnie, dobrze im jak się nażrą chemicznego żarcia, popiją, poleżą przed TV i totalnie ich nie interesuje co jest wprowadzane..

Na prostest wściekły tłum z rykiem wyjdzie dopiero wtedy, gdy padnie temat aborcji.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: 20 procent myśli, że nie płaci żadnych, a 90 procent pewnie i tak nic z tego nie rozumie i nie wiedzą co to znaczy stopniowe redukowanie limitów wyciągania gotówki i jakie to jest niebezpieczne.

Czym będziemy płacić? Wystarczy zakazać obrotu metalami szlachetnymi pod ogromnymi karami, to da się zrobić. Jeśli wszędzie będzie elektronika to już z nikim nie dogadasz się, żeby mu zapłacić do ręki.

Jak wypozyczą Ci auto i
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Nawet jakbym wierzył w te brednie to dalej bym nie robił o to #!$%@?. Kapitał jest w tak wąskim gronie, że i tak mogą robić co chcą i żaden skrajny wolny rynek czy skrajny socjalizm tego nie zmieni. Istnieją po prostu ludzie inteligentniejsi, którzy potrafią wykorzystywać sytuacje. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Dobrze jest iść dalej przed siebie, nie ma co ciągnąć tych których się ominęło, minęło czy wyminęło siłą za rękę. Spoglądając przed siebie coraz mniej widzisz takich, którzy próbują siłą ciągnąć ciebie. Mogą ewentualnie podać rękę - jak masz chęci i wyciągniesz rękę.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Odmęty foliarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ze Polska jest krajem w którym ludzie z wielka chęcią wypracowywują darmowe nadgodziny by szef mógł sobie kupić nowego merca nie oznacza ze cały świat tak działa czy istnieje jakaś agenda NWO
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Trzeba być totalnym idiota, żeby pisać, że nie ma żadnej agendy itd, kiedy na WEF otwarcie mówią i przedstawiają programy i założenia, które zawierają to wszystko o czym my tu piszemy.

Jeszcze jakby to były spekulacje, domysły. To wszystko jest otwarcie mówione i do tego stopniowo wprowadzane, a wyfiletowane mimozy mają to wszystko w dupie, bo "jakoś to...hehe...będzie"
  • Odpowiedz
Trzeba być totalnym idiota, żeby pisać, że nie ma żadnej agendy itd, kiedy na WEF otwarcie mówią i przedstawiają programy i założenia, które zawierają to wszystko o czym my tu piszemy.


@Ynfluencer: @Aik32fr45yd @Rustyyyy @slapdash
Jakby tacy ludzie żyli w XIX w. to na "Manifest Komunistyczny" Karola Marksa (gdzie było jawnie opisane zagrabienie własności prywatnej, nawoływanie do terroru) mówiliby "hehe, teorie spiskowe".
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: A konta bankowa tak zwana ebankowosc? Tam tez pracownik banku ma wgląd na twoje wydatki to tez sprawka NWO? Albo serwis wykop przecież jak by ktoś powiązał twoje konto z tobą to by wiedział jakie masz poglądy w wielu sprawach to tez NWO? Proponuje nie korzystać z internetu wierz ile jest urządzeń szpiegowskich?
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: W takim razie płaska ziemia jest faktem a jak nazwiesz mnie foliarzem albo powierz ze plaska ziemia jest niedorzeczna to napisze ci to samo. Poza tym tak jak pisałem wyżej to ze w Polsce i Chinach nic nie działa i wyglada jak wyglada nie oznacza ze cały świat tak działa
  • Odpowiedz