Wpis z mikrobloga

Najbardziej denerwują mnie typ ludzi całkowicie obojętnych, niefrasobliwych, którzy mają wyjebkę na to wszystko co agenda NWO już wprowadza w życie i to się dzieje i a ich odpowiedź na wszystko i podejście "oj tam oj tam...przesadzasz"

Ptaszyno uświadom sobie, że strategia jest prosta. Politykierzy i ludzie, którzy w tym siedzą już dawno nauczyli się, że wystarczy, że zmiany wprowadza się stopniowo, powoli, to nikt się nie kapnie. Wystarczy to tak robić, małymi kroczkami, a z drugiej strony b---------ć narracją o tym, że nie trzeba się bać postępu, o innowacjach, o wyjściu ze średniowiecza, szurach, foliarzach. I agenda sobie spokojnie realizuje plan, bo Ciebie unieszkodliwia ludzie z "otwartym umysłem"

Ludzie płacą zbliżeniowo, rozleniwiają się, nikomu nie chce się zapieprzać do bankomatu po pieniążki, w NBP już sobie leży w gablocie podskórny implant płatniczy, limity gotówkowe są coraz niższe, limity wypłat z bankomatu coraz niższe, limity wypłat z banku dużych kwot coraz niższe.

Skarbóweczka i urzędy mają dawany stopniowo coraz większy wgląd w Twoje pieniążki Ptaszynko, no ale co tam. Wykastrowani ludzie bez woli, bez motywacji, rozlezli i zwarzywieni mają to gdzieś i obudzą się "z ręką w nocniku" i my też.

W tej chwili mam dużą sumę oszczędności na koncie. Pracuje w korpo i ciągle dowalanie nowych obowiązków z doopy, tematów, deadlineów. Ciągle życie na minie, bo masz kilka tygodni spokoju, a tu nagle menadżerka dzwoni i opier... Cię za coś jakbyś był jeszcze w szkole podstawowej. I teraz wyobraź sobie, że mam tego dość, ale mam oszczędności i mogę pójść, powiedzieć: "w---------j i o-------l się ode mnie, zwalniam się i mam was w CHUJU". Mogę? Mogę, bo przeżyje bez tej kasy co mam dekadę.

A teraz wyobraź sobie, że nie ma czegoś takiego jak gotówka i chodzisz do jakiegoś korpopiekła, gdzie pomiatają Tobą osoby, które są trochę wyżej, są jak ja to nazywam "poganiaczami niewolników", bo mają profil psychologiczny sluzbisty, dla którego dobro firmy, posłuszeństwo przełożonym i wykazanie się ponad wszystko. I teraz wyobraź sobie, że masz tak jak ja miałem kiedyś, że wymiotujesz że stresu, nie śpisz po nocach ze stresu przed zjepami i opiertolem, ale nie możesz odejść, bo jeśli się nie podporządkujesz to urzędnik kumpla Klausa Schwaba kliknie myszką i wyzeruje Ci wszystkie środki.

#nwo #klausschwab #wef #teoriespiskowe #wielkireset #szury #foliarze #covid19 #koronawirus #covid19stats #polityka #korposwiat #bekazlewactwa
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rustyyyy: Dobra. Idź robić to co najlepiej potrafią osoby Twojego pokroju. Pij piwa przed TV, jedź na festyny konsumować pajdy chleba ze smalcem po 50 zeta i wyrzucać tacki papierowe, śmiać się głośno przy TV, grilla zrób z alkoholem i śmiej się tubalnym śmiechem na pół ulicy, miej wszystko gdzieś.

Tak właśnie żyje 80 procent tego bezwolnego bydła, bo można z nimi zrobić wszystko.

A jak z nimi gadasz to
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Tak, jesteś wyhodowanym, nieagresywnym lisem.

Kiedyś robili taki eksperyment, że hodowali lisy, wybierając osobniki najbardziej uległe i potulne do rozrodu. Powstała rasa udomowionego liska, którego można głaskać po brzuszku.

Dla takich jak Ty nic się nie dzieje, bo skoro nie wpasowują Ci na chatę i siła nie wczepiają implanta, nie robią wszystkiego od razu to znaczy, że wszystko jest ok, bo gdyby nie było to zrobiliby wszystko od razu.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Mam nadzieje ze wypłaty dostajesz w srebrze zeby bank nie wiedział co ile i na co masz. Poza tym jeszcze raz apeluje do rezygnacji z komputera zobacz sobie czym jest w systemie Windows folder Temp znajdują się tak pliki które usunąłeś dawno temu. A wierz dla czego? Żeby Bill Gates mógł cię szpiegować. Bo jesteś tak niezwykłą jednostką za na pewno grupka ludzi z agendy NWO cię obserwuje.
Wyłacz
  • Odpowiedz
@Rustyyyy:

Ale postawa takich osób jak Ty jest najbardziej p------a, bo to jest postawa.

"To wszystko jest, ale nie ma tego"

To jest sprzeczne. Ty to wszystko wiesz i masz to w dupie i to jest najgorsze.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Ale ja wiem, że jako jednostkę NWO ma mnie w dupie, ale jako kolektyw nie.

NWO chodzi tylko o to, żebym ja z---------ł na nich i nie miał majątku, żeby musieć ich słuchać i postępować w określony sposób jaki sobie życzą.

Teraz mogę sobie pozwolić myśleć i mówić po swojemu, ale kiedyś w wyniku mienia tego w dupie przez Ciebie to moje hajsy będą zerowane jeśli np. w-----e się
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Hodowla lisa zaczęła się w Sowieckiej Rosji i był to sposób na przedstawienie poglądów jakiegoś Rosjanina odnośnie udomowienia człowieka. (chodzilo o Dimitri Belyaev)

Jesli to traktujesz jako dowod w sprawie mam nadzieję ze twoje jelita wytrzymają picie niezbyt czystej wody czy inne warunki dzikiej przyrody, jak nie to mam zle wiesci JESTES JAK TEN LIS szykuj ręke na czipy
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Dobra w Niemczech i Austrii sporo ludzi mysli jak ty i faktycznie kartą zapłacisz tylko w wybranyc miejscach oraz na google maps street view jest cenzurowane oraz nieaktualizowane i o ile na ulicach z domkami jednorodzinnymi ma to sens o tyle w centrach miast?

To jeden z wielu przykładów twoja postawa miała chyba jaką nazwę, i sprowadzała się do rezygnacji z technologii wyobraź sobie ze musisz iść po wypłate
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: To teraz ja Ci powiem, żebyś sobie coś wyobraził.

Przypomnij sobie pogląd, którego najbardziej nienawidzisz, z którym się nie zgadzasz, coś co nie przeszłoby Ci przez gardło, jest sprzeczne z jakimiś wartościami, w które wierzysz.

I teraz wyobraź sobie, że nie ma gotówki i masz tylko wirtualne środki. Dostajesz grozbe, że musisz wyjść i coś powiedzieć, wygłosić publicznie coś, czego się brzydzisz, albo jednym kliknięciem pozbawia Ciebie i Twoja rodzinę środków do
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Nie I DLA TEGO wyprowadziłem się z kraju w którym jest to możliwy scenariusz.
Powiem więcej to co opisałeś dzieje sie w Chinach a infekowanie telefonu sedziny z opozycji pegazusem miało miejsce w polsce.

Wierz problemem nie jest technologia tylko rząd. Zamiast skupiać sie na wypisywaniu postow o tym ze przelewy internetowe to zło może warto pomyśleć w czym naprawdę jest problem.
PRL nie potrzebował kamer czy Ai to
  • Odpowiedz
W takim razie płaska ziemia jest faktem a jak nazwiesz mnie foliarzem albo powierz ze plaska ziemia jest niedorzeczna to napisze ci to samo.


@Rustyyyy:
No nie, co innego przeczenie faktom, a co innego np. zbrodnicze plany danej ideologii, które są jawnie publicznie podawane. Popracuj nad logicznym myśleniem.
  • Odpowiedz
Ludzie płacą zbliżeniowo, rozleniwiają się, nikomu nie chce się zapieprzać do bankomatu po pieniążki, w NBP już sobie leży w gablocie podskórny implant płatniczy, limity gotówkowe są coraz niższe, limity wypłat z bankomatu coraz niższe, limity wypłat z banku dużych kwot coraz niższe.


@Ynfluencer: No i co? NWO będzie w posiadaniu tajemnej wiedzy, że ktoś kupił sobie Sterna extra strong w Żabce. To w ogóle jest taki c-----y argument. To
  • Odpowiedz