Wpis z mikrobloga

wytłumaczy mi ktoś ten paradoks, dlaczego jesteście tacy anty do nitra skoro to tutaj jest największa patologia, szydera i raszim. Rozumiem że nitro zawsze jechał z wykopem i się z was śmiał, ale zazdrościcie mu czegoś czy jak. Bo jak widzę argument typu Nitro powinien dostac bana na yt bo szydzi z ludzi, po czym gość zaraz go wyzywa od szczurów i nazywa Sandrę #!$%@?ą. Ja to nie wiem jak chcecie go tym załatwić jak sami go wyzywacie, a później robicie sobie lachę. Czy to jakieś ograniczenie, egocentryzm, choroba psychiczna czy symulacja?
#famemma #thenitrozyniak #nitro #takefun
  • 14
@Remisksks: #!$%@?ć go i tyle. Jest najbardziej #!$%@?ącą osobą w internecie, przez swoje zachowanie przez lata zbiera teraz żniwo i w końcu trafił na kogoś bardziej odważnego w słowach niż on sam, czyli Jacek Murański, on czyjeś rodziny może wyzywać, ale jak ktoś powie, że kolega mu syna zrobił to tak nie wolno i będzie pozwy robił. Zwykły zjeb, widać że miał trudne dzieciństwo. I niech ktoś nie #!$%@?, że wyzywanie
@Exduble: dobra w miarę ok odpowiedź, ale powiedz mi #!$%@? jak wy chcecie z nim walczyć. Skoro wy go zaczeliscie x lat temu wyzywać, odbił piłeczkę i od tamtej pory społeczność się obraziła. Przecież nitro to jest odzwierciedlenie wykopu tylko w łagodniejszym wydaniu, więc ja nie rozumiem. Wykop też się spiął na Sergieja odkąd wam zwrócił uwagę, więc nie ma tu hipokryzji?