Wpis z mikrobloga

@mati1990: Trochę mnie dziwi Twoje nastawienie w stylu "albo grubo albo wcale", skrajności nigdy nie są na długą mete dobre. Oczywiście życzę Ci sukcesu w szukaniu takiej mirabelki, ale tak jak wcześniej wiele osób wspominało bardzo utrudniasz sobie poszukiwanie.

Startujesz w jakichś wyścigach? Jak to ładnie ująłeś "zeszmacić" się można na wiele sposobów i nie zawsze potrzeba do tego całego albo kilku dni pod rząd. Podobno nawet krótkie ale ostre
  • Odpowiedz
zaproponuję krótszą trasę i będę miał z tyłu głowy przez cały czas "mogłem powiedzieć więcej" ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mati1990: I co strasznego wtedy się stanie?
  • Odpowiedz
@mati1990: znaczy w domu już byś z nią nie rozmawiał, bo byłbyś #!$%@?, że zrobiła za mało km?
XD
Ty w ogóle chciałbyś coś we wspólnym życiu robić coś innego niż #!$%@? km na rowerze?
Czy po prostu cały związek to godziny wspólnie spędzone na siodełku, a resztę czasu różowa niech #!$%@?, bo jest zbędna? XD
  • Odpowiedz
@krabozwierz: "idiotko, a mówiłem - kup te neoprenowe rękawiczki! A tak przez Ciebie kretynko zrobimy tylko 490km zamiast 500 i spędzimy ze sobą mniej czasu! Zadowolona z siebie jesteś, leniwa buło?!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polinik:

i znuf se ta facetka wymyśliła przerwę na zdjęcia. Ja pindole, czy nie można po prostu się nie zatrzymywać? Następnym razem jadę sam! Mniej stresu i nerwów będzie i przy okazji odpocznę psychicznie od tej jędzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: @Zkropkao_Na: @krabozwierz: @s---k: ej ale co jak co ludziska w robocie widzą że było jeżdżone, nawet sam kierownik mi mówi jak go #!$%@? żebym szedł w końcu pojeździć bo jestem inny xD nie da się w weekend nie zrobić 200-300km bo potem tydzień jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
ale co jak co ludziska w robocie widzą że było jeżdżone


@mati1990: Jeździsz dla innych osób, czy dla siebie?
Bo w moim przypadku odpowiedź jest prosta "wuj mnie to obchodzi co ludziska w robocie, nie ich sprawa". ¯\_(ツ)_/¯

nie da się w weekend nie zrobić 200-300km bo potem tydzień jest #!$%@?.

Brzmi jak uzależnienie, może wybierz się kontrolnie do specjalisty, bo do Twoich wypowiedzi można podstawić "chlanie" zamiast "jeżdżenie", resztę
  • Odpowiedz
@Polinik: nie skumałeś, ludzie widzą że jestem inną osobą, bo mam cały czas zaciesz na ryju. W robocie kto mnie trochę zna i widzi że cieszę ryja od poniedziałku to wiedzą że jeździłem, nie przepadam za ludźmi (hehe ameryke kolumb zasrany odkrył :D ) i wice wersa #!$%@? im w dupe mam rower i musze ich co najwyżej tolerować to od razu mniej mniej zmierzly jestem i mniej sie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Polinik: @Zkropkao_Na: @krabozwierz: @s---k: może śmieszne może straszne ale jakby nie rower to albo bym skończył jak menel pod mostem albo jako drzewko zapachowe w środku lasu ¯\_(ツ)_/¯
to ja już wolę z 3 opcji rower (no kardiolog nie zgodziłby się bo szacuje że do 50 małe szanse że pikawa wytrzyma w takim tempie trudno na każdego może spaść w każdej chwili meteoryt -
  • Odpowiedz
Świat bez roweru jest bardzo #!$%@? miejscem dlaczego miałby mnie ktoś zmuszać do takiej wegetacji? tak mam #!$%@? pod czachą ¯_(ツ)_/¯


@mati1990: Przecież nikt ci nie mówi że nie masz być bez roweru a to że chcąc wchodzi w jakieś relacje musisz dawkować pewne rzeczy albo iść na kompromis. Życie nie polega tylko na jednym bo stajesz się nudnym człowiekiem i bym się odważył powiedzieć że na poziomie karyn czy
  • Odpowiedz
@sylwke3100: dla mnie ma ( ͡º ͜ʖ͡º), lubię spełniać swoje chore marzenia po to się żyje nie?
jak się nie spełnia tych największych marzeń to po co to wszystko? nie mam obrazu starości kieliszek whiskacza z wnukami na kolanach, a gościa na wysłużonej leciwej szosinie w kolejnej kilkumiesięcznej podróży od wiosny do jesieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy ma swoje priorytety
mati1990 - @sylwke3100: dla mnie ma ( ͡º ͜ʖ͡º), lubię spełniać swoje chore marzenia p...
  • Odpowiedz
Każdy ma swoje priorytety do których dąży.


@mati1990: Tylko według tego co mówisz to nimi przeczysz - szukasz partnerki a z drugiej strony kręcisz się tylko wokół roweru. Czyli nic nie możesz takiej relacji wnieść.

nie mam obrazu starości kieliszek whiskacza z wnukami na
  • Odpowiedz
@sylwke3100:

Tylko według tego co mówisz to nimi przeczysz - szukasz partnerki a z drugiej strony kręcisz się tylko wokół roweru. Czyli nic nie możesz takiej relacji wnieść.


bo gdzieś tam jest ta jedna konkretna różowa która wskoczy w to uzależnienie po uszy bez mydła
albo znajdę albo zdechnę
  • Odpowiedz
to był ino przykład możesz tu wstawić spędzanie dni w kolejce w przychodni, zwiedzać kamperem świat cokolwiek ale jedyny prawilny sposób na starość to co ten gość robi


@mati1990: To nie jest żaden jedyny prawilny, z resztą ty sam nie wiesz czy twoja starość nie skończy się urzędowaniu w poradniach

bo gdzieś tam jest ta jedna konkretna różowa która wskoczy w to uzależnienie po uszy bez
  • Odpowiedz