Wpis z mikrobloga

Na telegramie znam jedynie jedną osóbkę która ma legit stuff - minus taki że cenowo to szaleństwo

Tor ---> Cebulka --> i szalejesz z zakupami - tak najbezpieczniej i najlepiej
( )
Telegram=legitna #!$%@? albo #!$%@? w bramie i dziesiona, opcjonalnie wystawka dla kryminalnych którzy odpuszczają małolatom handel za sprzedanie klienta i złożenie zeznań tzw60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wujo9: w pare g haszu.
Juz ogarnięte, mala wioska, podeszliśmy to 2 random owych Francuzów przy skuterku.
Przez telegram grupki maja opisane ładnie i zapewniaja ze wszystko legit, ale zdziwiło mnie to ze kazdy po podaniu lokalizacji w sekunde odpisałem ze bez problemu u chcial koniecznie bitcoin, i sam wypisywał jak juz odpuściłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wujo9: podeszliśmy, pytamy o hashisz, chwile pogadaliśmy przez angielsko/francuskim + translator w telefonię, i jeden z nich nam dal resztke z samary żebyśmy spróbowali, podali snapchat i powiedzieli ze ogarnął i sie odezwa do godziny. Ziomki juz myśleli ze nas zlali ale odezwali sie po paru h ile potrzeba, podeszliśmy pod bar i normalnie wymiana za gotówkę, jeszcze 1 euro nam zbrakło bo nie bylo drobniej, to powiedział ze spoko
No