Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Czasami chciałbym zobaczyć co by się stało, gdyby w Polsce przywrócono tzw. służbę wojskową albo co gorsza toczyłaby się w naszym kraju wojna. Nie chodzi o to, że kręci mnie przemoc albo niewolnictwo mężczyzn, po prostu nastąpiłaby brutalna weryfikacja kto na prawdę jest prawdziwym nacjonalistą i ceni swojej życie mniej niż dobro ojczyzny, a kto tylko struga bohatera w ciepłej piwnicy. Czy Seba demolujący stadion w koszulce Żołnierze Wyklęci stałby się wyklętym żołnierzem, czy szabrownikiem? Czy Areczek ładujący palety w Holandii biadolący na części rowerowe w rurkach oderwałby się od seansów Fame MMA? Czy brunatny kacperek z neuropy atakowałby wroga z taką zawziętością, z jaką atakuje ukraińskich mężczyzn pragnących wolności, a wygłaszane z wątłych piersi frazesy zachowałyby aktualność w obliczu utraty dostępu nie tylko do Wykopu, OnlyFans i obiadu mamy, ale i do własnej podmiotowości?

Mimo wszystko mam nadzieję, że ta weryfikacja nie nastąpi. Po pierwsze szkoda normalnych ludzi z ilorazem inteligencji pozwalającym na nieco więcej niż trollowanie w internecie pod avatarem z flagą Niemiec. Po drugie nie życzę nikomu piekła, jakie przeżywają obecnie ukraińscy mężczyźni barbarzyńsko zaatakowani przez zbrodniarza Putina. Nawet putinoidom, którzy myślą, że ludzie to pionki na szachownicy albo rysuneczki w Counter Strike'u.

#wojna #wojsko #ukraina #dyskryminacjamezczyzn #prawamezczyzn #maskulinizm #pieklomezczyzn #bekaznarodowcow #bekazprawakow #bekazlibka #bekazneuropy
Pobierz
źródło: comment_1661595157ECWHMnZrIm8en9FqpVwGoq.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Fracture: Ciekawe czy bandyci w rządzie odpaliliby protokół Rumunia. Pewnie tak. Fajny pikaczu fejs by złapał elektorat. Chociaż nie wiem, to są tacy debile, że możliwe, że nadał by się do nich pałowali.

W ogóle to ja bym zaakceptował wojnę, gdyby to była okazja, aby świnie odciągnąć od koryta, najlepiej przypadkiem odstrzelić i zrobić przewrót aby po pokonaniu ruska była wreszcie normalność.
@tellet: No teraz jest dyktatura.

Bo wiesz- pisuarów ktoś wybiera...


Ordynacja jest #!$%@? i nie jest proporcjonalna. Dodatkowo pisuary teraz majstrują przy okręgach aby zwiększyć efektywny próg jeszcze. To nie jest demokracja. Gdybym przewodniczył przewrotem, to wprowadziłbym co najmniej w pełni demokratyczną ordynację i naprawił instytucje kontrolne, a idealnie coś bliżej demokracji bezpośredniej. Serio, ja bym zrobił przewrót tylko po to, aby naprawić demokrację po czym natychmiast ogłosił wolne wybory.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blargotron: No i #!$%@? by to za przeproszeniem dało, bo komusze społeczeństwo nie rozumie pojęcia "gospodarka", za to świetnie rozumie "DOLI PINIONDZ DO REMNKI" jak również "ŁUNI CHO NAM ODEMBROĆ POLZKOŚĆ".
Za to druga strona widzi tylko "olamboga pizz zły wiemnc weźmy peo, na pewno będzie super muwie wam dwa razy się nie pomylimy".
@tellet: Ale zrozum, że obecny system wyborczy skłania ludzi do takich zachowań jakie przeciwnicy pisu wykazują, tj. albo głosowanie na inne duże partie (przede wszystkim KO), albo nie głosowanie w ogóle. Wszystko przez to, że możesz oddać głos na partię i ten głos pójdzie do kibla. Ba, sporo osób może z tobą oddać głosy na daną partie i też będą zignorowane.

A jak Polacy, ale większość, nie 30-pare %, chce mieć