Wpis z mikrobloga

@henen: a tak Bamboo też było i Sourcetree część osób używała.
Dziwne z tą integracją - byłem przekonany, że jakaś była też między Bucketem i Conlfu... pamięć nie ta co kiedyś xD Ale generalnie co złego w takiej Jirze czy tam Bitbuckecie?
  • Odpowiedz
@franek_dolas: chocby to ze ostatnio uznali ze konfliktow juz w repo nie pokazuja, bo im sie to nie oplaca. jesli chodzi o pipeline'y to utrzymywanie ich runnerów we własnej infrastrukturze (dla bezpieczeństwa) to kompletny koszmar, nawet opcji autoskalowania nie mają rozwiązanej. Sam język pisania pipeline'ów jest kaleki i ograniczony. Już nie mówiąc o stabilności i dostępności całego BitBucketa. Jeśli macie zamiar stosować tzw gitops u was w firmie, to szukajcie innego
  • Odpowiedz
@skylerdw: jedyne o czym to świadczy to o braku profesjonalizmu, zero umiejętności planowania. Pewnie zasarales sprawe i musisz w pociągu nagdaniac, dla high level mengo to wygląda jak gimbaza która w kiblu przed lekcja spisuje od kolegi zadanie domowe.


@WiemyCoWiemyKogo a może nie lubi marnować czasu w podróży? Ja z 1/4 magisterki napisałem w pociągach
  • Odpowiedz
@TomSz:

to na 2 monitorach da się w ogóle pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


mysle, ze w klimatyzowanym pomieszczeniu na jednym duzym monitorze pracuje sie znacznie lepiej niz na tych blyszczacych 14 calowych 3 gowienkach i krecac lbem jak komentator pilki noznej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cppguy: to jest setup na wyjazdy i praktycznie nie zajmuje miejsca w torbie + normalnie je kładę zaraz obok siebie, ale tak ogólnie to mam jeszcze 2 setupy stacjonarne, 3x24" i 1x32" i wolę kręcić łbem na 3x24" ;)
  • Odpowiedz