Wpis z mikrobloga

mam pytanie do osób piszących wpisy typu " #chcepogadac z różowym paskiem". Odzywają się jakieś, czy zostajecie brutalnie zignorowani? Do odpowiedzi zapraszam również różowe, które na takie wpisy odpowiadają, lub też nie.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chlebicek: kilka razy jakaś różowa chciała pogadać i za każdym razem konczyło się tak, że gadka sie nie kleiła, bo babsko rozmawiało najpewniej z kilkoma osobami na raz wiec na odpowiedz czekałeś 15 minut i na koniec dostawałes jakies zdawkowe odpowiedzi jakbys gadał z hindusem w call center.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: to jeszcze bardziej potwierdza założenie o tinderowym doświadczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam jednak nadzieję, że napisze tu ktoś, kto odbył satysfakcjonującą rozmowę z różowym, przy zaangażowaniu obu stron.
  • Odpowiedz
@chlebicek: Jak z chłopem gadam to zawsze jakiś kontakt jest, a jeśli chodzi o różowe to póki co 100% aię odzywało i nagle przestały pisać, a mimo to i tak widzę je znowu na tym tagu xD

Znudziły się ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@chlebicek: Jak wrzucałem wpisy na chce pogadać i trafiłem w odpowiednią porę to głównie różowe paski pisały, częściej niż faceci. Myślę że jest tu sporo samotnych kobiet chętnych do pisania, tylko one nie szukają tutaj faceta. Zakładam że płoszy je gdy widzą wpis typowo pachnący szukaniem czegoś więcej.
  • Odpowiedz