Wpis z mikrobloga

@eternalzz: Jak świadczysz coś za darmo to nie masz prawa nic wymagać. Jak ktoś coś zmieni w prawie to możesz tylko liczyć ze ktoś Ci to dodadzą do programu, ale nie masz prawa wymagać. Jak zarabiasz 200k rocznie to kilkadziesiąt zł za program do wystawiania faktur to nie jest majątek a masz zupełnie inny level wsparcia.
Fakturowania jest do 3 faktur w miesiącu za darmo
  • Odpowiedz
@zibizz1: gadasz tak jak banki, które wolą wydawać setki tys. zł jak nie milinów na data marty SASa zamiast używać open source R albo pythona.
"bo nie ma wsparcia" xD xD xD
tu 200 zł, tam 200 zł i się potem okazuje, ze z 15k robi się 12
  • Odpowiedz
@eternalzz: Ja widziałem inny ciekawy przypadek - darmowa wersja nie miała opcji kopii zapasowej, tylko płatna to potrafiła. Powodzenia jak sie coś wykrzaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CoCoPoCo: przecież jak chce tylko program fakturowy to ma księgową więc backupu nie potrzebuje
@eternalzz: icproject.com jest darmowy do 3 użytkowników, tylko nie wiem czy w darmowym planie masz faktury, musiałbyś sprawdzić
  • Odpowiedz
@eternalzz: https://fakturownia.pl/ dla łykopka programisty starczy darmowa wersja, bez limitu czasowego. Ale ja wzialem raz wygenerowalem sobie fakturę a potem wkleiłem w excela i tylko zmieniam daty kwoty co miesiąc i drukuje do pdfa. Czas ogarniecia jakieś 30min a potem 1-2min co miesiąc łącznie z wysłaniem
  • Odpowiedz