Wpis z mikrobloga

@klamkaodokna: Robisz to właśnie. Jeśli dwie strony prowadzą konflikt a ty wyłącznie krytykujesz jedną z nich i mówisz, że jest bardziej zbrodnicza od drugiej, to właśnie stajesz w obronie interesów tej drugiej. A nie powiesz o tym wprost, bo już do reszty byś się ośmieszył XD
  • Odpowiedz
Robisz to właśnie. Jeśli dwie strony prowadzą konflikt a ty wyłącznie krytykujesz jedną z nich i mówisz, że jest bardziej zbrodnicza od drugiej, to właśnie stajesz w obronie interesów tej drugiej. A nie powiesz o tym wprost, bo już do reszty byś się ośmieszył XD


@SynagogaSzatana: co za bzdury, LOL. Punktuje wasza hipokryzje. Poza tym jak cos zostalo napisane 30000 razy to nie ma wiekszego sensu pisac tego po raz
  • Odpowiedz
W obronie USA dodam, ze im bardziej wolny kraj, tym wiecej niedoskonalosci wyplywa na swiatlo dziennie dzieki wiekszej przejrzystosci informacji. Innymi słowy, im wiecej wolnosci (dzieki temu, ze rzad nie kontroluje przeplywu informacji) tym paradoksalnie gorzej wyglada jej stan ;)
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: Jasne, tak to sobie tłumacz. Gdyby rosja napadła Polskę to tacy jak ty krytykowaliby wszystkich, tylko nie ruskich, ponieważ

jak cos zostalo napisane 30000 razy to nie ma wiekszego sensu pisac tego po raz 30001


Poza tym fajnie i płynnie zmieniłeś narrację, bo jeszcze niedawno USA popełniało większe zbrodnie a teraz to jedynym argumentem jest to, że nie ma równowagi w krytykowaniu obu XD. No k---a, ciekawe skąd się
  • Odpowiedz
@SynagogaSzatana: k---a, nie wiem co ty ode mnie jeszcze chcesz. serio.
-Rosja to tez zbrodniarze
-zdecydowanie wolalbym mieszkac w USA niz w Rosji

Pasuje?

Dwa powyzsze fakty nie wplywaja na to, ze jestescie hipokrytami i domagajac sie odciecia od jakichkolwiek stosunkow z Rosja, na czele z handlowymi, szkodzicie samym sobie
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: Ależ już ci mówię, skąd się to bierze - dla wielu (w tym, dla mnie) priorytetem ponad wszystko inne jest bezpieczeństwo a to może zapewnić wyłącznie r--------e gospodarcze rosji. I uważam za idiotę każdego kto myśli, że na zagrabieniu wschodu Ukrainy te ścierwa poprzestaną.
  • Odpowiedz
@spidero: nie wiem k---a, ile dokładnie. Pewnym jest natomiast, że Stany Zjednoczone to najbardziej zbrodnicze mocarstwo w całej historii świata. Czego tu nie rozumiesz? Jesteś k---a upośledzony? P------e mam was k---a dosyć. Masz k---a problem z myśleniem, czy co k---a?
  • Odpowiedz
Ależ już ci mówię, skąd się to bierze - dla wielu (w tym, dla mnie) priorytetem ponad wszystko inne jest bezpieczeństwo a to może zapewnić wyłącznie r--------e gospodarcze rosji.


@SynagogaSzatana: szkoda, że nawet sama Ukraina nie chce się przyłączyć do "rozjebywania gospodarczego Rosji" poprzez całkowite zaprzestanie importu ichniejszych węglowodorów XD
  • Odpowiedz