Wpis z mikrobloga

@ZenonArciszewski3127: zajebiste wytlumaczenie dla ofiar ich polityki - no #!$%@? jestesmy szeryfem, bez nas byscie juz dawno byli po tamtej stronie a tak przynajmniej giniecie od naszych kul a nie czerwonych. facepalm.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz:

Inną kwestią jest to, że jeśli twój zapomniany przez Boga kraj zostanie najechany przez Wujka Sama to jest szansa, że za 10 lat twój chlew obsrany gównem będzie choć trochę mniej obsrany gównem, twoje dzieci może nauczą się czytać, a ty będziesz mógł iść na miasto bez obawy, że zgarnie i zakatuje cię policja polityczna.


Afganistan, Irak i Libia lubią to xD Może i w wyniku amerykańskich najazdów zginęły tam
  • Odpowiedz
@Mikka:

Podaj liczbę ile niewinnych cywilów wymordowały, zniewoliły albo zagłodziły krwawe dyktatury tych państw najechanych przez USA.


Saddam Hussein zabił około 200 tysięcy. W wyniku amerykańskiej inwazji zginęło około 250 tysięcy, z czego miliony wyemigrowało. Świetna cena za demokratyczny parlament w Iraku xDD

Dzisiaj masz przykład jak wygląda Afganistan z i bez USA.


No jak wygląda? Bo nie widzę zbytniej różnicy xD Wiesz, że 3/4 budżetu Afganistanu za panowania amerykanów stanowiła
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: to jest najlepsze w Stanach najpierw tworzą krwawych dyktatorów jak Husajn czy Montt albo popierają radykałów jak Talibowie czy Czerwoni Khmerzy. Potem ich bohatersko obalają.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna nie wiem czemu świat nie ma problemu, ale wiem czemu ja nie mam:

Zestaw ze sobą takie dwa hipotetyczne przypadki:

Pierwszy: USA napada na Polskę lub sąsiada, żołnierze mordują dzieci, kradną pralki i futra, kolega z wojska zostaje torturowany i zabity,

Drugi: to samo co wyżej tylko Rosja zamiast USA.

Zestaw sobie przeciętny obraz żołnierza rosyjskiego i żołnierza amerykańskiego czy NATOwskiego, ich działania itp to zrozumiesz czemu.
  • Odpowiedz