Wpis z mikrobloga

W Polsce nie ma drożyzny, wszystko jest super. Jak nie mam na chleb to sobie robię podpłomyk na patelni i np.blok sera na tarce ścieram po tej stronie do warzyw co takie cienkie plastry robi. Jest kanapka? Jest.

Jak idę na rower to zawsze biorę plecak i ładuję do niego gałęzie z parku na opał, bo niedługo zima. Mam już sporą styrtę.

Czasami widzę dzikie mirabelki na drzewie które jeszcze nie spadły, zrobię z tego kompot albo dżem, ale cukier drogi, a co tam zjem surowe, resztę zamrożę na zimę bo już z 5 wiader mam jak gminę objechałem. Z jagodami to mnie inni uprzedzili ale będę polował dalej, grzyby też mi wybierają. Bym miał do takiej jajecznicy z 2 jajek, ale nie.

Niedługo z drzew buku bukiew będzie spadać, a to przecież przysmak, lepsze niż orzechy, mówię wam. Wiadro tego nazbieram i będę jeść zamiast czipsów. Bo zdrowsze.

W Polsce jest jest wszystko ok. Można się przyzwyczaić.

#tvpis
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Minieri: do tego ekstraklasa to najlepsza liga w Europie. Czy Manchester albo Barcelona wygrały kiedyś ekstraklasę? Nie bo są słabe. Możemy się cieszyć z takich klasyków jak Stal Mielec - Miedź Legnica :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@feelbeats stosunek woda do mąki 2 do1 trochę soli, mieszasz ewentualnie trochę więcej mąki i robisz placek i cyk na mocno rozgrzaną SUCHĄ patelnię. Sprawdź po Max 2 minutach i odwroc jak będą już czarne plamki. Zjedz od razu bo jak wystygnie to jest już niejadalne.
  • Odpowiedz