Wpis z mikrobloga

@Aqwart2: masz rację taki bodziec zewnętrzny może wywołać reakcje, rzadko, ale zdarza się. W sumie na to składa się tyle czynników, że to jak wróżenie z fusów.

Miałam w rodzinie taki przypadek, że już nic nie dało się zrobić, totalne odcięcie od jakiegokolwiek logicznego myślenia, wszyscy czekali na to dno, z nadzieją, że właśnie to będzie punkt zwrotny. Skończyło się tragedią, nie dla ćpuna, ćpun żyje dalej, z wyrokiem w
  • Odpowiedz
n------i katuja rodziny nie dostaliby takiego zjechania jak ja tutaj


@cowboy9wer9wesd: gościu cały czas szukasz usprawiedliwienia na bycie ćpuńską i złodziejska ścierą. Jak byś z-----ł te stówę na wódkę to byłbyś takim samym śmieciem jak teraz. Używka nie jest istotna. Ba, n-------i w tej historii nie są najistotniejsze. Istotne jest że okradłeś własną matkę. Nieważne czy to 1 zł czy 100 zł.
Ogarnij się stary, nie jest za późno ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cowboy9wer9wesd: ale jednak wrzód sumienia jest, skoro o tym piszesz. Zgadzam się przy porównywaniu miękkich dragów z alko, ale twarde jednak szybciej wyniszczają, szczególnie ścierwo które, na przykład, odwapnia, no i co by nie mówić ryje beret. Alko to też może być kanał, ale to żaden argument że jak coś złego jest dopuszczalne to nie ma problemu.

Pamiętaj ziomuś, że, jak mówił mój przyjaciel który się przećpał i powiesił w
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: nikomu nie życzę źle, bo większość narkomanów ma problemy emocjonalne,zwłaszcza z dzieciństwa its (to żadne tłumaczenie,ale jakaś racjonalizacja) ale ostatnio wypytwales czy można ćpać co 3 dni itd. Dostałeś mnóstwo dobrych rad, naprawdę wykop stanął na wysokości zadania, ale Ty nic nie wziąłeś do siebie z tych rad.

Skończysz pod mostem albo z igłą w kiblu. Całe życie przed Tobą,możesz wyjechać,odciąć się od wszystkiego ale przede wszystkim idź do
  • Odpowiedz