Wpis z mikrobloga

@cowboy9wer9wesd: i bardzo dobrze, to jej wina, że zdecydowała wysrać cię na świat. Twoja matka wraz z twoim ojcem ponoszą wyłączną odpowiedzialność za wszystko co cię spotkało.
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: zerknąłem sobie na twoją aktywność z ostatnich dni i tygodni. Współczuję, ale i życzę jak najszybszego przypału, i to jak największego (byle bez krzywdzenia innych), może to pozwoli ci wyjść na prostą. Bo jak nie, to w krótkim czasie skończysz jako bezdomny menel pod mostem, i pewnie długo nie pożyjesz.
  • Odpowiedz
@Aqwart2: duża część z nich nawet spadając na dno się nie odbije, a jeszcze zakopie niżej, cierpią na tym głównie bliscy. "Ogarnie się na kreseczkę i jakoś to będzie hehe".
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: Mądry człowiek mi kiedyś powiedział - "Narkotyki są dla ludzi. Dopóki nie powodują problemów. Jeśli narkotyki w twoim życiu powodują choć jeden problem, to nie są dla Ciebie."

Okradanie matki brzmi jak problem
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: Cóż, Twoje dzieciństwo mogło mieć wpływ na to, że obecnie szukasz szczęścia i spokoju w narkotykach, więc być może Twoja mama też jest po części winna temu, że na te narkotyki musisz skądś pozyskiwać pieniądze.
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: nie mogłeś po prostu się pożyczyć? Przecież to musi być #!$%@? ćpać ze świadomością że to za #!$%@? mamie pieniądze (i nie, sam nie jestem święty ale bez przesady).

Tak, wiem, z ćpunami nie ma co gadać bo sami sobie odcinacie empatię, ale może nie jesteś jeszcze na takim etapie więc zastanów się. Przecież jak pracujesz to by ci pożyczyła, ty po prostu masz już takie ćpuńskie myślenie żeby #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Zmorka: to prawda. Z drugiej strony nie bardzo widzę inną opcję - wydaje mi się, że albo musi się stać coś co przebije się do niego przez uzależnienie, jakiś szok i osobista refleksja, albo zewnętrznie - policja, może więzienie albo ubezwłasnowolnienie i przymusowy odwyk.

Pewnie, jest duża szansa że zagrzebie się jeszcze głębiej wtedy... ale to się stanie i bez tego, sądząc po jego aktywności i zwierzeniach. A taki szok stanowi
  • Odpowiedz