Wpis z mikrobloga

Mircy, planuję kupić bagażnik samochodowy na #rower i na stronie CR trafiłem na takie coś:

https://www.centrumrowerowe.pl/bagaznik-samochodowy-rassine-lx-b2-pd18701/

Warto zaufać tej technologii? Plusem tego rozwiązania jest dla mnie mały rozmiar bagażnika i prosty montaż. Miał ktoś z Was doświadczenie z tym produktem i może go polecić?
Dodam tylko, że z uwagi na brak haka i szyny dachowej u siebie w aucie moje poszukiwania bagażnika są mocno okrojone.

#szosa
Pobierz skijumper - Mircy, planuję kupić bagażnik samochodowy na #rower i na stronie CR trafi...
źródło: comment_166140519087YmpofRU9nAiEg5ujzgbu.jpg
  • 48
@skijumper: Musisz mieć na uwadze ze Rassine czy Rockbros to zwykły chiński odpust, który można hurtowo kupic na Alibabie z własnym logo. Nie jest to żadna specjalistyczna firma.

To są podróbki firmy Seasucker. Sporo osób jest zadowolonych z chinczyka i pewnie nie będzie z tym większych problemów jak przewozisz rower raz na ruski rok, ale ja osobiście wolałbym dołożyć do Seasuckera niż się zastanawiać czy za np za rok rower się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacanahali: A według prawa UE nie ma czegoś takiego, że jeśli nie masz nic na haku to musi być zdjęty?

@vanzi_gg: przepisy UE tego nie regulują. Zależnie od kraju, w niektórych trzeba mieć zdjęty, w innych wystarczy czerwona nakładka, żeby był widoczny. W Polsce to jest legalne, więc można się powołać na konwencję wiedeńską, ale w praktyce często policja nadużywa władzy i tak dadzą Ci mandat, a Ty możesz się
@skijumper: mam taki bagażnik, udało się dojechać do Szwajcarii i z powrotem bez żadnych przygód, trochę też pojeżdżone po Polsce. Generalnie na początku ciężko zaufać, ale z czasem człowiek czuje się coraz pewniej :). Mnie przekonała masa testów tego typu uchwytów na YouTube w tym na samochodach sportowych pod dużymi obciążeniami.