Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli ktoś planuje założyć rodzinę a przebimbał młode lata (tak do 25 lat) to ma już pozamiatane. Sam ogarnąłem się dopiero ledwo przed trzydziestką. Przez słowo ogarnąłem rozumiem m.in. wyleczenie trądziku, nabranie mięśni, ogarnięcie włosów i cery itp. oraz mental. Zacząłem próbować z rówieśniczkami albo ciut młodszymi ode mnie kobietami (sam mam obecnie 31 lat). Praktycznie 90% kogoś ma (często nawet już męża i rodzinę). Pozostałe 10% albo nie szuka nikogo, albo szuka ale same nie wiedzą kogo, albo bardzo nieatrakcyjnie wyglądają, albo coś z głową nie tak. Poddałem się po paru miesiącach. Zmieniłem strategię. Tym razem celowałem w sporo młodsze dziewczyny. Szło o wiele lepiej. Praktycznie co druga to singielka (albo tak przynajmniej mówiła). Wszystko ok do czasu aż nie wychodzi na jaw mój wiek. Od razu zainteresowanie wygasa. Niestety wyglądam jak szczyl studenciak ~20 lat z pędzlem na głowie. Zarostem nie postarzeje się bo go nie mam. Postanowiłem więc że nie będę ujawniał swojego wieku tylko kłamał w żywe oczy że mam 21 lat. I udaje mi się podrywać dziewczyny. Nawet zdarzył mi się krótki acz bardzo treściwy związek z 15-latką. Ale co z tego jak musiałem wycofać się bo wiem jakby to się skończyło. Przecież w końcu te dziewczyny dowiedzą się ile mam lat na prawdę a wtedy tylko wyjdę na podłego kłamcę i creepa. Co z tego że mam ten seks i to często z bardzo ładnymi i młodymi dziewczętami kiedy wiem że to tylko chwilowa ułuda. Czuję się jak taki gnojek który pojechał na wakacje do babci na wieś, tam poznał swoją sympatię i się zakochał ale po wakacjach musi wracać do swojego domu i zapomnieć o swojej miłości bo wie że nic z tego nie będzie.

#samotnosc #zwiazki #zalesie #niebieskiepaski #nostalgia #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63064c9b1eed4ee6f4af83e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz zaniżać trochę mniej np. do 25 (wtedy dziewczyny 18-24 będą chętne). A przyznawać się dopiero jak będzie silna relacja. Jeśli dziewczyna się zakocha to kiedy dowie się, że oklamales ja i jesteś np. te 6 lat starszy to może stwierdzić, że to mały szczegół. Pomysl, że poznajesz fajna dziewczynę lvl 20, kochasz ją, i nagle mówi, że ona ma jednak 24-25 lat. Uznasz to, za trochę dziwne ale jak