Wpis z mikrobloga

"Kotła z Polakami nie pilnuje nikt, bo jak jeden próbuje sięgnąć krawędzi żeby z niego wyskoczyć to drugi zaraz ciągnie go w dół"


@WladcaSlimakow: oni nie wiedzą ile mają długu, nie wiedzą ile mają dochodu
sprawiają wrażenie upośledzonych, a jeszcze robią za rodzinę zastępczą XD
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: Ja #!$%@?. Człowiek kończy studia, drogie kursy, siedzi po nocach, rozwija się, stara się połapać kontakty, realizować różne projekty i dopiero może myśleć o podobnej kasie. A tutaj 1,6k zarobku i 8,3k zasiłku za w sumie #!$%@? wie co. A ceny lecą w górę jak #!$%@?. I jak tu #!$%@? myśleć o życiu w tym kraju ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krysztalowa: rodzina zastępcza + niepełnosprawne dzieci i się zbiera. Oni mają 3000 zł z 500+ = sześcioro dzieci.
To już nir wygląda tak różowo :p
  • Odpowiedz
Dopóki nie przestaniecie nimi gardzić i traktować ich jako ludzi drugiej kategorii to w tym kraju nic się nie zmieni na lepsze.


@WladcaSlimakow: dopóki nie pójdą do pracy to będziemy nimi gardzić. Przecież oni jawnie nas okradają, za pomocą państwa.
  • Odpowiedz
@malinq: w jaki sposób okradają? Korzystając z przywilejów które im przysługują? To ma być kradzież? Oni dostają zasiłki jako rodzina zastępcza. Weź pod dach niepełnosprawne dziecko to też dostaniesz pieniądze od państwa i do tego jeszcze inne dziecko z domu dziecka. Nikt ci tego nie zabrania weźmiesz dziecko i też dostaniesz pieniądze
  • Odpowiedz
@WladcaSlimakow: ale kogo mam ciągnąć w dół? Osoby, które na dole już są? To oni mnie ciągną w dół braniem socjali z moich podatków.

Do roboty, to wesprę, bez roboty będę gardził.
  • Odpowiedz
Przecież dzieciaki takich ludzi najpewniej i tak nie pójdą do roboty, są i będą studniami bez dna


@czaszkopranie: Znałem ludzi z różnych patologi i dalej trzymam kciuki, że teraz też znajdą się ludzie, którzy w jakiś sposób wpłyną na dzieci takich rodziców i tak jak w przypadku osób, które poznałem, uda im się wyjść z tego patologicznego cienia rodziców.
  • Odpowiedz