Wpis z mikrobloga

Gdzie kupić meble kuchenne? Mniej więcej na długość 3,2 m wzdłuż ściany, dolne i górne. Nie chciałbym wydać milionów, IKEOwe są dość kosztowne.
#krakow #budownictwo #kuchnia #meble
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Socyn: zamówić z Internetu i samemu złożyć.
Wersja hard zamówić w Orionie formatki i samemu złożyć. Trudniej jest o tyle że sam musisz podać wymiary każdej formatki.

Wymagane jest do tego wiertarka
Wiertło do konfirmantów
Klucz do konfirmantów
  • Odpowiedz
@Socyn: Ja mam z BRW modułowe. Chyba nazywały się "Sole" taki biały połysk. Póki co wszystko z nimi w porządku, bardzo dobrze się prezentują i ciche domykanie działa jak należy. Cenowo też było ok. Wydaje mi się, że jak porównywałem z IKEĄ to tam były droższe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Socyn Ikea to raczej tańsza opcja. Najtaniej wyjdzie ci zaprojektowac wszystko samodzielnie, zamówić formatki i wszystko samemu nawiercic, złożyć itd. Ale jeśli tego nigdy nie robiłeś to może być różnie z wykonaniem ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Socyn: składam ludziom meble z gotowych zestawów. Jakościowo casto i Leroy wypadają spoko, tego ostatnio składam najwięcej. Jeżeli nie Ikea to szedlbym w tym kierunku. Agata i inne brw to wg mnie oczko niżej. Ale da się z tego zrobić spoko kuchnie, bez kompleksów i wydawania kupy kasy. Jak coś chcesz wiedzieć więcej to pytaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Socyn: no tak to mniej więcej wygląda. Casto wyjdzie chyba podobnie jak Leroy. Akurat leroya składam mało bo mają swoje ekipy a ja z nimi nie chciałem współpracować. Korpusy szafek są wszędzie takie same bo trudno tam o jakieś innowacje. Dla wyglądu istotne są fronty. Osprzęt czyli prowadnice szuflad i zawiasy Ikea ma z wysokiej półki, casto trochę niższej albo przynajmniej tak się uwaza ale wg mnie też bardzo przyzwoite.
  • Odpowiedz
  • 0
@Socyn ja wyceniłem projekt z ikei na fixly dwa dni temu.
4 oferty dostałem o 20-40% drożej niż z ikei, ale jeden dostałem taniej :D warto sprawdzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lacik: jeżeli od stolarza meblowego dostajesz wycenę niższa niż z Ikea to baaardzo dokładnie przyjrzyj się co ci tam ma zamiar włożyć. Bo pewnie siłowniki gazowe za 3 zł, prowadnice z kółkiem za 5 i zawiasy kupione na aliexpresie (poważnie, robiłem ostatnio serwis u klienta i miał taką kuchnie, stolarz się chwalił że tania ściągnął z Chin zawiasy cały worek. Wszystkie były już zardzewiałe :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Socyn: chłopaku, nie ma pojęcia skąd jesteś. Szukaj w Google sklep stolarki, blaty meblowe, płyty meblowe, duża hurtownia ma zazwyczaj pełne półki różnych akcesoriów i że setkę wzorów blatów do wyboru. Docinaja, zacinają połączenia narożne, oklejają grubą porządną okleiną miejsca cięć.
  • Odpowiedz