Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie uważacie, że jest to trochę nie fair? Chłopak musi kupić dziewczynie pierścionek zaręczynowy najlepiej za jedną pensję albo dwie, a w zamian nic nie dostaje.

Kupiłem narzeczonej pierścionek za 7tys i w sumie nic nie dostałem w zamian. Pewnie dostałem miłość itp. ale nie mam żadnej pamiątki, narzeczona siedzi i bawi się pierścionkiem, pokazuje koleżankom w pracy, a ja w sumie to nie mam nic. Szkoda, że nie ma takiej tradycji, że dziewczyna daje na przykład zegarek, byłoby to coś, co by przypominało o tym wydarzeniu. Nosząc go na nadgarstku ciągle przypominałby mi o mojej narzeczonej, i miałbym zajebistą pamiątkę w przyszłości.

Przecież nie musi to być od razu Omega za kilka tysięcy, ale zwykł zegarek, który będzie przypominał o tym wydarzeniu. Powiecie, że mógłbym poprosić dziewczyną o zegarek, ale jak by to wyglądało? Jakbym był totalnym materialistą, który chce coś w zamian i pewnie byłby foch, że jak to wymagam odwdzięczenia się tym bardziej po fakcie. A przecież nie chodzi mi o odzyskanie wydanych pieniędzy a o otrzymanie pamiątki, czegoś kupionego z miłości.

#zwiazki
#zareczyny
#gownowpis
#przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630506ba4b667fab5f9fc572
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie uważacie, że jest to trochę nie...
źródło: comment_1661288497vNbHnuduKZdeUgpQ7FJ9Gz.jpg
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Luzik, po prostu widzę foty takich obrączek najpierw na fejsie różowej, by potem okazało się, że to nie ten ¯\_(ツ)_/¯
Ona dostarcza atencji innym różowym, które zaraz wrzucają na swój insta 101 fotek tego samego kamienia, by wszyscy mieli okazję nie przegapić wpisu.
Powodzonka w szczęśliwym związku życzę.