Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie uważacie, że jest to trochę nie fair? Chłopak musi kupić dziewczynie pierścionek zaręczynowy najlepiej za jedną pensję albo dwie, a w zamian nic nie dostaje.

Kupiłem narzeczonej pierścionek za 7tys i w sumie nic nie dostałem w zamian. Pewnie dostałem miłość itp. ale nie mam żadnej pamiątki, narzeczona siedzi i bawi się pierścionkiem, pokazuje koleżankom w pracy, a ja w sumie to nie mam nic. Szkoda, że nie ma takiej tradycji, że dziewczyna daje na przykład zegarek, byłoby to coś, co by przypominało o tym wydarzeniu. Nosząc go na nadgarstku ciągle przypominałby mi o mojej narzeczonej, i miałbym zajebistą pamiątkę w przyszłości.

Przecież nie musi to być od razu Omega za kilka tysięcy, ale zwykł zegarek, który będzie przypominał o tym wydarzeniu. Powiecie, że mógłbym poprosić dziewczyną o zegarek, ale jak by to wyglądało? Jakbym był totalnym materialistą, który chce coś w zamian i pewnie byłby foch, że jak to wymagam odwdzięczenia się tym bardziej po fakcie. A przecież nie chodzi mi o odzyskanie wydanych pieniędzy a o otrzymanie pamiątki, czegoś kupionego z miłości.

#zwiazki
#zareczyny
#gownowpis
#przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630506ba4b667fab5f9fc572
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie uważacie, że jest to trochę nie...

źródło: comment_1661288497vNbHnuduKZdeUgpQ7FJ9Gz.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest tylko i wyłącznie problem pustych kobiet i naiwniaków kupujących takie błyskotki, by się wkupić ¯\_(ツ)_/¯
Swojej kupiłem kawałek białego złota z kamykiem na jakieś pięć stówek i była szczęśliwa jak dziecko na gwiazdkę. Do ślubu kupiliśmy tytan, bo jest mocniejszy od złota i lekki jak aluminium, i tak mamy "tytan power", gdy czasem dla beki się nimi zderzamy.
Jeżeli musisz kupować takie drogie prezenty, by wasz związek był
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem zegarek za 7k bardzo spoko, mogłaby być tą omega, miałbyś na nią specjalnie miejsce w sypialni w pudełeczku i wiązałbyś z tym zegarkiem szczęśliwą chwilę, nosilbys na ważne uroczystości itp.
Czemu wcześniej się nie postawiłeś?
"Nie wiem, choć się domyślam"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak kupiles jej za pensje-dwie to jestes głupi albo masz głupią babę.
Taka zasada jest dla takich osób dla ktorych logo HUGO BOSS jest najwazniejsze na świecie.

Nie ma roznicy czy kupisz za 1000zł czy za 7000 dla osoby ktora chce po prostu z tobą byc.
Rozumiem, ze Twoja różowa pytala za ile kupiles pierscionek? Ja kupowalem za 900zl z bialego złota, spodobal się i jest git, wiec imho się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś kobieta musiała miec wiano i rodzina zbierała na tę wyprawkę dla córki, dziewczynę-golca ze wsi to tylko parobki ruchały bo nikt inny nie chciał, potem pojawili się spermiarze, którzy pokazali, ze w #!$%@? im zalezy i zrobią wszystko za potrzymanie cycka, potem pojawiły się samoloty, komputery, amfetamina, ale co z tego, skoro jestesmy w miejscu, które wypracowali debile dla następnych pokoleń.
Takze internet pokazał jak wielu jest desperatów i
  • Odpowiedz