Wpis z mikrobloga

11/150

W poprzednim wpisie wywiązała się dość ciekawa dyskusja. W wolnej chwili odpowiem na komentarze, do których mnie wołaliście.

A teraz pewien problem z perfumami ;-)

Tag do obserwowania lub czarnolistowania -> #madkizfejsbuka

Zasada działa dalej - jeżeli uda się wbić 100 plusów to kolejny wrzucę jeszcze dziś :-)

#madkizfejsbuka #madki #heheszki #humorobrazkowy
v.....1 - 11/150

W poprzednim wpisie wywiązała się dość ciekawa dyskusja. W wolnej c...

źródło: comment_1661267734lU9i0D3Y1p3vYGrjaDAvee.jpg

Pobierz
  • 8
@Bodzias1844 zamiast postawić sprawę wprost "jestem rodzicem tego dziecka, wasze perfumy mi przeszkadzają - proszę zmieńcie je lub przed odwiedzinami po prostu ich nie używajcie" będziesz lecieć na fb pisać żale? ;)

Jakby tak było w przypadku mojego syna to bym otworzył gębę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vasolvan0991: a o to chodzi, no ja bym powiedział wprost pewnie jakbym miał gówniaka albo jakby mi przeszkadzały czyjeś perfumy ale są osoby nieogarnięte co muszą zapytać na fb jak to powiedzieć bliskim żeby się nie obrazili xD
@vasolvan0991: kiedyś młode madki dostawały protipy od swoich matek, babć a teraz różnie to bywa. Widocznie muszą pytać w internetach, jeśli im to pomaga to nie widzę w tym nic złego. No i dopóki te protipy są w porządku i nie krzywdzą nimi gówniaków xD
@vasolvan0991: czy ty jesteś tworem który plusami się żywi? Jak do tego doszło? Matka plusy wchłaniała a ojciec plusy pił? Karma whore to niepolskie ale świetnie pasuje. Myk jest taki że powiedzenie to paradoks.