Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MCMLXXX: ja też już tracę cierpliwość, żeby coś tak podstawowego jak węgiel nie dało się kupić to to jest #!$%@? szczyt. Gadam z ludźmi z Izraela i u nich ani inflacji ani problemów z energią, #!$%@? zasrany kraj
@vornikor: Sugeruję się tylko i wyłącznie poprzednimi "protestami", ile ich było, co się działo wszyscy widzieli, a co to dało? Paru zamkniętych ludzi i parę spalonych PRYWATNYCH aut, nic więcej. Trzeba wyjść ale całym kalibrem a nie z flagą i se pomachać
@vaxx: Mieszkam na zadupiu, gaz za dwa lata może mi podłączą, nie stać mnie na pompę ciepła. Jedyną formą protestu jaką realizuję na dzień dzisiejszy to maile do PMM i PGG, okazjonalnie zaśmiecam im Twittera. Muszę #!$%@?ć na dom i dzieciaki, zwyczajnie na samodzielny wyjazd do stolicy i robienie z siebie durnia nie mam kasy i czasu. @Peter_Mountain w punkt.
@vaxx: Bo niestety polityczny ściek w naszym kraju do tego doprowadził, na kogo nie zagłosujesz zawsze jako obywatel będziesz miał #!$%@?. Inna sprawa, że nasz problem z węglem nie dotyczy ludzi w dużych miastach. Dobra córka gotowa, jadę pooddychać lasem. Piszcie, może wspólnie coś wymyślimy, żeby coś zmienić to musi wyjść oddolnie.