Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ticos: wg mnie wyszło tutaj prostactwo właśnie z Podolskiego. Psim obowiązkiem Wiśniowskiego, jako dziennikarza, jest zapraszanie gości wszelakich i przeprowadzanie wywiadów, w których da swoim gościom zaprezentować swoje zdanie. Ma zapraszać tylko tych z których opinią się zgadza? W misji futbol natomiast, jest już w roli eksperta, gdzie może podzielić się swoim własnym zdaniem i wg niego opinie Poldka nie są trafne. To tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@mlodir: nie zgodzę się, ewidentnie Podolski pije do tego że Wisnia błagał go o wywiad swego czasu a finalnie ocenia że nic ciekawego nie ma do powiedzenia, z czego wynika jedno- Wiśniowski nalegał na jego wystep bo głośne nazwisko- instrumentalnie go potraktował. I nic tu nie ma do rzeczy zgadzanie się z kimś bądź nie, bo właśnie jak się ma przeciwne opinie i sie jest w stanie je uargumentować to rozmowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ticos: z tego co ja słyszę, Wiśnia mówi o tym, że narracja Podolskiego na temat futbolu jego nie przekonuje, i że nie ma żadnego znaczenia - i tu ma rację, bo to zwykły piłkarz jakich wielu, więc jak wypowie się negatywnie na temat VARu, to nic to nie zmieni. Zaproszenie do wywiadu nic tutaj nie zmienia. Wiśnia zaprosił też m.in. Sławka Peszko, którego zdanie na temat VARu czy przepisów w piłce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlodir: "Łukasz Podolski i jego przemyślenia na temat futbolu to jest coś, czego ja kompletnie nie kupuje, (...) mnie nie przekonuje jego narracja medialna" wypowiedź Wiśniowskiego z linku w moim komentarzu na prośbę gospodarza programu Misja futbol o odniesienie się do słów Podolskiego na temat VARu. Czemu nie polemizuje z jego słowami i argumentami jakie przedstawił, jesli jakiekolwiek padły, tylko uderza w niego bezposrednio.
Chwilę później Wiśnia mówi że futbol bez
A to że Wiśnia błagał o wywiad może być tylko projekcją Podolskiego i jego ego.


@mlodir: przecież płaszczenie się tego tryharda jest znane w branży. To Poldi był jemu potrzebny a nie on Poldiemu. Szanujmy się i nie używaj takich zdań jak

W misji futbol natomiast, jest już w roli eksperta

Bo w porównaniu do Poldiego to kim #!$%@? jest Wiśnia? Jeżeli Poldiego zdanie się nie liczy i nie jest ekspertem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: występ Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji gdzie Wiśniowski pracował przy kadrze jako człowiek od vlogów, Polska odpadła po fazie grupowej z hukiem i Wiśnia w trakcie naszych zmagań przestał wrzucać filmy a po nieudanych Mistrzostwach zakończył współpracę z reprezentacją (słowem wyjaśnienia później tłumaczył w wywiadach że już miał to ustalone z szefem swoim że niezależnie od wyniku reprezentacji odchodzi po Mistrzostwach)
@ticos: No tak, bo to Wiśniowki miał się tłumaczyć po mundialu a nie piłkarze i trenerzy, co za logika. Jak był sukces na Euro to Wiśnia i ŁNP super, jak przyszła kompromitacja to wina ŁNP, że piłkarze nie chcą gadać i kręcić filmików
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Inzynier_Mrownica: z tego co pamiętam (jak było inaczej to poprawcie mnie) to Wiśnia na twitterze pisał że miał materiał, ale zadecydowano w reprezentacji że nie zostanie wypuszczony, no a Wiśni się obrywalo pośrednio bo jak były wyniki to wrzucał, jak było źle to nie wrzucał, a kibice oczekiwali wglądu jak to wygląda od środka niezależnie od wyników