Wpis z mikrobloga

Meta gry w Hunt: Showdown polega na jak najszybszym zlokalizowaniu bossa, czasem wystarczy do tego jedna wskazówka a czasem nie potrzeba żadnej. Zabija się bossa i zaraz po rozpoczęciu egzorcyzmu biegnie się do drugiego bossa, żeby zabić go jak najszybciej. W innym wariancie zabitego bossa nie egzorcyzmuje się w ogóle tylko czeka się obok na graczy, którzy wejdą do placówki z przekonaniem, że boss jest ciągle żywy i można bezpiecznie go zabić. W jeszcze innym wariancie ignoruje się całkowicie element wskazówek i bossa i biegnie się tam gdzie słychać strzały. Granie zgodnie z metą oznacza maksymalne zwiększenie prawdopodobieństwa showdowna i uzyskanie największej ilości dolarów i punktów doświadczenia. Dla mnie granie zgodnie z metą jest głównie oznaką znudzenia gierką. Ja mam w dupie metę. Gram dla immersji. Zbieram każdą wskazówkę i unikam showdowna tak długo jak to możliwe. A kiedy nadchodzi czas na showdown, a ten czas zawsze nadchodzi, to wtedy zabijam albo umieram. Częściej umieram. Mało rzeczy daje taką frajdę jak ekstrakcja z kieszeniami pełnymi dolarów i nagród po soczystym showdownie.

Hunt Show 36

#rozgrywkasmierci #gry #przegryw #ps4 #ps5 #xbox #steam #polskiyoutube #tworczoscwlasna #huntshowdown
Vigorowicz - Meta gry w Hunt: Showdown polega na jak najszybszym zlokalizowaniu bossa...

źródło: comment_1661184122StxUCbBG1yj7XQN9KlmU1B.jpg

Pobierz