Wpis z mikrobloga

Jak sprawić, żeby kobiety przestały się cieszyć ze stypendiów tylko dla kobiet? Wystarczy dać ich więcej Ukrainkom XD

Polecam poczytać ten ból dupy o zmiany w znanych na wykopie stypendiach Intela tylko dla kobiet XD

https://mobile.twitter.com/modliszka30/status/1561368935869579267

#heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
s.....i - Jak sprawić, żeby kobiety przestały się cieszyć ze stypendiów tylko dla kob...

źródło: comment_1661177190Ge3tPir3l223YxOVzFWFlf.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@skitarii: Polacy są po prostu narodem żebraków, wystarczy wejść w komentarze pod dowolnym artykułem o tym, że Biedronka/Lidl czy inny sklep organizuje pomoc Ukrainie. A tam stękanie nosaczy jak im ciężko, że to im najpierw należą się pieniądze.
  • Odpowiedz
Polacy są po prostu narodem żebraków, wystarczy wejść w komentarze pod dowolnym artykułem o tym, że Biedronka/Lidl czy inny sklep organizuje pomoc Ukrainie. A tam stękanie nosaczy jak im ciężko, że to im najpierw należą się pieniądze.


@Cesc: raczej to kobiety są płcią żebraków, bo to one głównie jęczą o dodatkowe punkty, stypendia itd. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A wyobraź sobie co by było, gdyby jakakolwiek firma zrobiła stypendia tylko dla mężczyzn. Huk byłoby słychać w innej galaktyce.


@Noxgate: Tak, oczywiście. A gdyby Słońce zgasło to byłoby ciemno xD
Jedyny huk jaki by był to na wykopie. Jak jakiś kierunek oblegany przez kobiety typu kosmetologia zrobiłby stypendia dla mężczyzn to nic by się nie stało, bo wpisywałoby się w definicję wyrównywania szans

Ciekawi mnie dlaczego wykopki-przedsiębiorcy nie zrobią takiego
  • Odpowiedz
@niochland: skoro to takie oczywiste to dajesz, pokaż choć jeden przykład takiego stypendium tylko dla mężczyzn w Polsce.

Proste zadanie, musza ich być wszak tysiące, tak jak podobnych programów dla kobiet.

Wskaż chociaż jeden.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego wykopki-przedsiębiorcy nie zrobią takiego stypendium u siebie w firmie, przecież wiadomo, że kobiety są słabsze i głupsze, to po co dawać im benefity jak można je dać jakiemuś silnemu chłopa-wykopka


@niochland: przecież to robią. Za tym kryje się to mityczne płacenie mężczyznom więcej niż kobietom( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prywatna firma udziela stypendia kobietom - real shit


@JohnFairPlay: och nie, na portalu gdzie się komentuje rzeczywistość ktoś komentuje rzeczywistość i do tego jeszcze się z czymś nie zgadza! Jak najszybciej trzeba napisać że się "zesrał"!
  • Odpowiedz