Wpis z mikrobloga

Stoi kawalerka za 174tyś już piąty miesiąc, po miesiącu od wystawienia cena spadła na 165 na chwilę w czerwcu by ponownie w lipcu ustawić ją na 174tyś. Z racji że mamy Zaraz koniec sierpnia zapytałem jaka cena od września na co otrzymałem odpowiedź poniższą, to tylko świadczy jak patologiczny jest teraz ten rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
N.....j - Stoi kawalerka za 174tyś już piąty miesiąc, po miesiącu od wystawienia cena...

źródło: comment_1661175060vNLpoym8HROdsAkGEqX6Kt.jpg

Pobierz
  • 17
@Niechtopadnienaryj: Zawsze mnie zastanawiało czemu na Górnym Śląsku są tak tanie mieszkania. Mam przyjaciółkę na GŚ i jak ją odwiedzałem to miejsce całkiem spoko wydaje się do życia, całkiem zielono, są lasy, niedaleko góry, konurbacja ze sporą ilością nietak młaych miast, niskie bezrobocie, niedaleko na wypad do Czech czy na Słowacje, do Krakowa.

Co do wątku zaś, to o ile nie potrzebujesz na szybko kasy, to raczej zawsze lepiej dać cenę
@Dusk_Forest77: Duży rynek. Czasami po drugiej stornie ulicy jest już kolejne miasto. Mało jest małych miasteczek czy prawdziwych wsi. W każdym jednym mieliście są ogromne osiedla z dużą ilością mieszkań.
Za komuny bloki na Śląsku stawiano jakby ktoś się „siał” siewnikiem żeby ludzi z całej polski sprowadzać.
Czasami wręcz na wsiach powstawały wielkie osiedla z wielkiej płyty żeby tych ludzi gdzieś upchać.
Co innego jest wielkie miasto wojewódzkie w dalej Polsce