Wpis z mikrobloga

@ofiaralosu: czasami lepiej w tę stronę, rok temu widziałem jak kolesiowi się belka złamała i tak jechał na S8 tocząc się bo waliło mu po dachu co chwila. Kolega zgubił bagażnik i musiał wymienić tylko siodło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chilon Belki belkami, ale nie wygląda mi to na poprawnie zamontowany bagażnik i skoro odleciał, to zapewne tak nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fascynują mnie ludzie, którzy kupują coś takiego za 1/4 ceny takiego Thule od jakiejś noname marki albo rebrandingu Janusza z Allegro i są święcie przekonani, że wszystko jest ok, więc #!$%@?ą po autostradzie 150 km/h i więcej, a rowery na dachu żyją swoim życiem,
@Najmilszy_Maf1oso: Nawet z thule nie możesz jechać 150km/h wg. instrukcji i zaleceń producenta. Ja używam bagażnika sporadycznie ale zdecydowanie bardziej wolę używany thule lub oryginał marki auta który też przeważnie jest robiony przez thule. Ostatnio jednak kupiłem belki turtle, które też sprzedaje interpack jako swoje. Są fajne, płaskie, lekkie - no same zalety ale ... powiem tyle, dwóch rowerów bym na nie nie założył nigdy, nie wiem ile waży mój Cube