Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wulkany intelektu z administracji #facebook grupy #rpg Panie i Panowie Zagrajmy w RPG, którzy odrzucili moją aplikację o dołączenie do grupy.

Chciałem całej (ich) społeczności zapewnić darmowy (co prawda poprzez mnie) dostęp do #stablediffusion #ai #sztucznainteligencja narzędzia na sprzęcie na miliony dolarów (ponoć 10 baniek, Karty A100) do generowania grafik o treści i stylu wg prompta,

Np. wnętrze karczmy, krasnolud trzyma piwo, styl Juliusza Kossaka (albo Rembrandta).

Domyślam się, dlaczego odrzucono aplikację (nowe konto) - konto należało m.in. do grup typu "Męski Głos", a w administracji jest co najmniej jeden lewak (wiem z czasów starego konta), a widać do jakich grup należy konto aplikujące, stąd uwalili. Tekst aplikacji (odpowiedzi na pytania) był normalny (w jakie systemy grałem itp.).

Co ciekawe, warhammer, star wars, nawet grim dark działają słabo, bo generowanę są figurki, komiksy lub okładki zamiast normalnej sceny. Dobrze działają portrety, kobiece chyba lepiej.

Przykładowy album wraz z promptami:
https://imgpile.com/album/RdxPw/
  • 8
Możecie sugerować jakieś fajne prompty - efekt nie może naruszać prawa (np. CP/CSA), musi być po angielsku, może zawierać styl lub nazwisko malarza, może zawierać szczegóły obrazu, np. "dziewczynka trzymająca kosz z owocami na tle rzeki" (tyle, że po angielsku). #malarstwo