Wpis z mikrobloga

@bkowalik94: zastanawia mnie tylko brak jakiegoś mocowania, nie wierzę, że to było luzem wrzucone do filtra powietrza. Pewnie otwór był nawiercony w puszce od filtra a to jakoś na trytyki przymocowane?
to jest zamocowane do cewki rozrusznika, więc było przyłączone do instalacji. Przy starcie cewka naciskała na podajnik który stawał się "automatycznym".


@Haddi: jak dla mnie to była osobna instalacja, myślę że ten bendiks jest tu tylko wykorzystany bo był tani, pod ręką i spełniał zadanie popychacza. Jak dla mnie to jest najtańszy badziewnik fiatowy, miałem taki w maluchu, wymieniałem ze dwa razy.

Jak to byś wcisnął między bendiks a rozrusznik?
Szaraban - > to jest zamocowane do cewki rozrusznika, więc było przyłączone do instal...

źródło: comment_1661075111co947tyWWJE1hLbUe84N27.jpg

Pobierz
@Szaraban: oczywiście że tak(tylko cewka chyba VW) , ale był załączany przy rozruchu, to nie było zainstalowane na rozruszniku, napisałem o instalacji. Choć jakby dobrze podrutował, to możnaby coś takiego zainstalować na rozruszniku. Po prostu dodatkowa cewka, zapewne wężyk do dolotu i heja.
@r5678: raczej patrzę w kierunku benzyniaków(no chyba że przybywa w dieslu z dpf i spala na bieżąco XD) Że to to samo nie musisz mi mówić, tate robi x-lat w Skoda(zaczynał jeszcze długo przed przejęciem), a ja w de robię w branży motorsport.
Ciekawe czy ktoś czegoś takiego nie stosuje, w uproszczeniu, miernik, sensor i podajnik. Olej na bieżąco uzupełniany XD.
Dobrze ze moje gunwno audi bierze max 1l od wymiany