Wpis z mikrobloga

@ye88: niezły oszołom - nie zauważył że jest wojna Ukraina- Rosja - tacy są właśnie odjechani politycy w każdej dziedzinie. JAK WY W PISOLSCE CHCECIE NORMALNIE ŻYĆ?
  • Odpowiedz
@ye88: hardcorowa ruska onuca Panasiuk się chwalił,że u niego studiował, mam nadzieję,że jakieś służby (jeśli je jeszcze mamy) ich pilnują
  • Odpowiedz
@kidleq: Mnie najbardziej mnie w nim bawi jego słowotok #!$%@? ubrany w eleganckie słownictwo. Wolę jak ktoś jest wulgarny ale mówi zwięźle i na temat a nie taka gadka o niczym ubrana w ładne słówka jak sykul XD typowy akademik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@ye88: "rosja prowadzi politykę kontroli tak zwanej bliskiej zagranicy" jako usprawiedliwienie wojny na Ukrainie, kraju graniczącym z Polską, powinno być sądzone z urzędu
  • Odpowiedz
polskie społeczeństwo tęskniło za socjalizmem i układami - teraz macie #!$%@? wszędzie z ramienia pis i to samych niekompetentnych z ministrami na czele
  • Odpowiedz
Sykulski - "17 sierpnia 2019 zadeklarował swój start do Senatu (okręg 69.) z listy Konfederacji"

No i wszystko wiadomo. Jeszcze medalik od Dudy to już potwierdzenie że Uniwersytet Jagielloński to słuszne 1000+ miejsce jako uczelnia na świecie.
  • Odpowiedz