Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vizori: Po co Ci jakieś wyniki? Przecież gdyby brał jakiekolwiek sterydy to by nie mógł wystąpić na zawodach dla naturali w najbardziej prestiżowej federacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tzn. oczywiście, że by mógł, bo wystąpić może każdy, zrobić zdjęcie na scenie również, a badania już swoją drogą, jak przyjdą to będą, obserwatorzy na Instagramie nie muszą wszystkiego dokładnie wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Beeercik - @vizori: Po co Ci jakieś wyniki? Przecież gdyby brał jakiekolwiek sterydy ...

źródło: comment_1660965176CYbZFoE0fOAhPHp6w0Ggxl.jpg

Pobierz
@vizori: @Lewusx: Jestem największym hejterem wk i twórcą dekalogu fałszywego youtubowego naturala więc możecie się zdziwić moją opinią ale ten corleone kręcivore chyba jest naturalem bo nie stwierdzam u niego efektu kwadratowych androgennych barkow, kaptury nie są przerośnięte, łapa dobra, biceps ładny brzusiec ale to genetyka, plecy standard u kogoś z dłuższym stażem. Tylko klata coś nabita za mocno jak u naturala po skrajnej redukcji ale można zwalić na genetyke.
@vizori: Nie jestem pewien czy nie będzie widniał gdzieś na ich stronie jako zbanowany, ale jak nie to po prostu ja to napiszę tutaj. Osobny post w którym opisze cała sytuacje, co tam w nim znaleźli, na ile zbanowali itd. Możecie się ode mnie spodziewać prawdy, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie stwierdzam u niego efektu kwadratowych androgennych barkow


@stefan8800: Według mnie właśnie raczej naturale mają kanciaste, "kwadratowe" barki, a sterydziarze mocno krągłe. Chłop ze zdjęcia poniżej ma dość dużą masę mięśni barku, ale nie ma ich tak okrągłych - nie twierdzę przy tym, że nic on nie brał, bo to aktor, ale tak kanciaście częściej wyglądają barki zaawansowanych naturali.

Pomijając kwestie genetyki brzuśca czy przyczepów, które też grają rolę, to mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartekgkw: Chodziło mi o Egyptian lateral raise, tylko uznałem nazwę za zbyt niszową. Tylko dla celów, które opisałem, lepiej trochę podnieść linkę wyciągu, tak aby tworzyła ona kąt prosty z ręką przy około 20 stopniach odwiedzenia - prawdopodobnie będzie to koło wysokości kolana, a typowo ludzie ustawiają ją najniżej jak mogą.

Swoją drogą, jeśli przemyślisz sprawę, to kąt nachylenia tułowia nie ma znaczenia - jeśli w pozycji z obrazka, który wstawiłeś
@heheszkant: ja w sumie od niedawna przestałem robić „tradycyjne” wznosy bokiem i robię raz w tygodniu „Egyptian Lateral Raise” (tę nazwę chyba Jeff Nippard rozpromował), a drugi raz w tygodniu robię coś odwrotnego tak jak na moim #!$%@? rysunku po lewej XD
Znalazłem taką wersję u jakiegoś szamana hipertrofii na insta i w sumie fajnie czuć ten boczny akton na samym początku odwodzenia - czego przy zwykłych wznosach nie czuć w
Bartekgkw - @heheszkant: ja w sumie od niedawna przestałem robić „tradycyjne” wznosy ...

źródło: comment_1661374413k1woS7hjojfY3D6nY0dzlC.jpg

Pobierz