Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego poprzedniego wpisu :
Dobra, raz się żyje, dlatego zdecydowałem że jeśli na kolejnych spotkaniach wszystko będzie spoko, dziewczyna dalej będzie mną zainteresowana, to zdecydowałem że wynajmę jakiś kwadrat, znajdę pracę i zostanę w Poznaniu. A jak mi powie że to nie to, to autuję się do NL. W sumie macie rację, ta Holandia nie ucieknie, jeszcze się zdążę pomurzynić na tych magazynach w NL. A przyznam, że nigdy nie spotykałem się dłużej z aż tak ładniutką dziewczyną, więc nie chcę sobie pluć w brodę, wolę zaginać czasoprzestrzeń

#tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #badoo #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Wołam odpowiadających :
@Need: @Baklazan9696: @OSH1980: @Grash-Varrag-Arushat: @Grash-Varrag-Arushat: @tarushiba: @tarushiba: @The_DiceMan: @Daniell0: @agiller: @cor1sto: @kilertesciowej1927: @x3sq6gdeo7fb5udga86fgt: @x3sq6gdeo7fb5udga86fgt: @uzbek23: @Baklazan9696: @ciekawskie_jajo: @agiller: @DrJoint: @GG99: @Przegwin: @Vittel: @DrJoint: @Vittel: @Depth_Charge: @GosciuKolorowy: @Czarny_Klakier: @DrJoint: @pieknamarion: @losmarineros: @tanczespiewamrecytuje: @jmuhha: @GG99: @fan99: @Sprus: @Nero1111: @marcel_pijak: @badmagic: @Firel:
  • 10