Wpis z mikrobloga

Witam,

Szukam #rower do 3000 (jak będzie coś fajnego to moge jakieś 300zl dopłacić) do jazdy po mieście i okolicach (ogólnie po mieście + wały na odrze gdzie są raczej drogi gruntowe)

Podobają mi się #gravel, ale z tego co już patrzyłem to do 3000 raczej nic nie znajdę sensownego, wiec raczej tylko MTB jakieś zostaje

Znalazłem coś takiego na promocji: https://www.intersport.pl/rower-romet-22-mustang-29-m2.html

Warto? Czy może jakiś kross hexagon? Nie bardzo się znam, dlatego proszę o poradę, dzięki (ʘʘ)
  • 19
@andrick na start będzie git. Ojcu kupiłem crossowy z decka i od 2 lat nic się z nim nie dzieje, a ojciec zadowolony jak nigdy. ;) W tej cenie nie ma nic lepszego jezeli chodzi o gravelek. Ludzie nornalnie na nim kręcą po 200km na raz.
@andrick: tanie mtb może i będzie ciężkie, ale za to amortyzatory po roku będą do niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rowery z deca są spoko w tej półce cenowej jak chodzi o cenę do jakości.

Promocji z racji końca sezonu niemal na pewno nie będzie. Rowerów nadal brakuje, więc nie ma potrzeby żeby schodzić z cen ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pytanie jaką chcesz
@andrick: Ciężko jest mi cumplu odpowiedzieć na to pytanie, nie śledzę tego. Można przeanalizować czy się pojawiały promki w tamtym roku i w jakim okresie sprawdzając na pepperku.

Warto też się nad używkami zastanowić. Poszukać na grupkach/olx.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrick: miałem tanie MTB z dechatlonu i był to jeden z najgorszych zakupów, od początku problemy z napędem, 3 razy musiałem do nich jeździć a i tak ostatecznie sam na necie szukałem rozwiązań i dopiero wtedy się poprawiło, malowanie ramy to tragedia, wyciera się od zwykłej saszetki, koło tylne po 2 latach krzywe i bije. Odradzam wszystkim jak mogę dechatlon bo wcale nie jest dobry w swojej cenie, po prostu jest