Wpis z mikrobloga

Wczoraj po konserwowych profilach rozlała się fala oburzenia, że premier Finlandii, Sanna Marin, była na imprezie, piła alkohol, tańczyła i ogólnie dobrze się bawiła. I takie coś nie wypada premierowi kraju, to jest niepoważne i uderza w godność urzędu.

Wiele osób przegapiło jednak inną kluczową kwestię, która powinna jasno dyskwalifikować ją jako premier.

Otóż Pani Premier ma 36 lat, 2 lata temu, gdy była już premierem, wzięła ślub. A po ślubie jest noc poślubna. A wiecie co się robi na nocy poślubnej...???

Tak, niestety trzeba to głośno powiedzieć - premier Finlandii BYŁA RUCHANA!

Będąc premierem!

Rozumiecie? Premier kraju, decydująca o losach kraju i milionów obywateli przychodzi do domu i skacze po bolcu jakiegoś chada.

Głosujesz na nią, popierasz ją, kibicujesz jej gdy wprowadza twój kraj do NATO, jej pensja idzie z twoich podatków a tu przychodzi typ i ją pekluje.

Posiadanie takiej premier to największe cuckoldstwo świata.

#neuropa #4konserwy #przegryw #pasta #heheszki #finlandia #bekazprawakow

Pobierz rzep - Wczoraj po konserwowych profilach rozlała się fala oburzenia, że premier Finla...
źródło: comment_1660896312qJzwr96p9rAjmh5KaaOH9c.jpg
  • 45
@rzep

Tak, niestety trzeba to głośno powiedzieć - premier Finlandii BYŁA RUCHANA!


Będąc premierem!


Być może nawet był anal. To już zupełnie ją skreśla jak polityka.
@rzep: a co do wycieku popieprzone jest, że już nawet boomerzy nagrywają filmiki nie tylko na koncertach, ale na prywatnych imprezach. Też tak robicie, przecież tego nigdy się nie oglądam. Okej kumam zrobić sobie fotkę przed jak jeszcze wszyscy trzymają fason, że się spotkaliście, ale potem? Nie wiem będąc z znajomymi chciałbym mieć jakiś bufor bezpieczeństwa, że imprezujemy, ale jak ktoś coś odwali to nie wracamy do tego. Szczególnie jak ktoś
@rzep: czy piła, ćpała i sie ruchała to nie ma znaczenia.
Znaczenie ma, to że uczestniczyła w faszystowskich kowidiańskich prześladowaniach swojego narodu i łamaniu praw człowieka.

Wzorem innych swoich znajomych po fachu z innych krajów, ostentacyjnie i z pogardą dla ludzi nad którymi ma władze, łamała nielegalne rozporządzenia swojego własnego rządu imprezując w czasie mniemanej pandemii.

I za to należy ją krytykować.
@rzep: o #!$%@?, oszałamiające 75 i 14 plusów, faktycznie - wszyscy prawacy zlecieli się i to popierają XDDD Nie mówiąc o tym, że od samego początku Ci osobnicy są wyśmiewani przez każdego XDDDDD Kontynuuj walke ze swoim chochołem
@dymitrop: A gdzie ja napisałem, że zebrały dużo plusów? Powiedziałem, że się sporo takich komentarzy pojawiło i tak było w rzeczywistości - ja wkleiłem tylko część, jak sobie poszukasz to znajdziesz więcej.

Dodatkowo nie jest to tylko wykop, ale także inne konserwatywne media/osoby/organizacje:
https://www.fronda.pl/a/Prof-Gorski-ostro-o-wyczynach-premier-Finlandii,203566.html
https://mobile.twitter.com/narodowylublin/status/1560222891123294208
A gdzie ja napisałem, że zebrały dużo plusów? Powiedziałem, że się sporo takich komentarzy pojawiło i tak było w rzeczywistości - ja wkleiłem tylko część, jak sobie poszukasz to znajdziesz więcej.


@rzep: No właśnie, ze nie pojawiło się dużo. Gdyby nie komentarzy ludzi, który spamują, że prawacy #!$%@?ą się do tej kobiety - to te "prawackie" komentarze zgniły by w odmętach internety. Cała główna #!$%@? tym, że prawacy mają ból dupy