Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,
Wracamy na budowę? Jest gruba fucha do zrobienia!
Bo dzisiaj mała budowlana niespodzianka!
Startuję z takim projektem, że robimy budowlaną planszówkę w oparciu o moją książkę, która została wydana z Waszą pomocą. Jesteśmy już na wspieram.to
Tutaj jest mój najnowszy artykuł odnośnie projektu:
https://www.wykop.pl/link/6782253/budowlana-planszowka-od-pana-lobotomiusza/
Dejcie proszę znać jak Wam się temat podoba. Kto zechce wesprzeć lub wykopać, temu będę bardzo wdzięczny!
Pomożecie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam:
@chodznapole
@LyzkaDoButow
@pamparuch

@Przemko92
@krytyk1205
@Inzynier_Hydraulik
@FrozenShade
@Maniek2442
@pordzio
@Klim91
@Smash
@r4zor92
@642425
@Alezja
@ondraszek
@Syskiev
@Solv
@zawadiakanarewirze
@kubex_to_ja
@cineklodz
@matsol
@Zonyo
@PolskaCebula007
@dawidekaa
@Rafi133
@JohnnyGavlacci
@wierchel
@cgn21
@Ilythiiri
@gusioo
@Mruczko_2137
@gimlord123
@Hurreh
@appmaniack
@sit0
@gefallenerubermensch
@Strzykafka_pelnatescia
@boukalikrates
@itpitede
@9Grzesiek_

@bobsonjones
@hogancool
@archi888
@lukasz_90
  • 4
@Pan_Lobotomiusz: patrząc po tym, że wątek (tutaj i ten zalinkowany) aż płonie...

Spróbuj jeszcze raz, masz całkiem dobre "uniwersum" ale potraktuj klienta końcowego poważnie. Filmik wygląda źle. Grafika wygląda jak gówno, brak wewnętrznej spójności i nie trzyma klimatu "patologii polskiego budownictwa". Żenada i skok na kasę, niestety, takie będą skojarzenia.

Może bardziej gra przygodowa z dużą ilością contentu (który jest Twoja siła) wspomagana aplikacją?

No nie wiem, ale po tej inspiracji
@bobsonjones: głównie chodzi o przygodówkę z contentem budowlanym. Taka budowa na planszy do odtworzenia w luźnej atmosferze ze znajomymi. Był zamysł karcianki z przygodami, nie było by wówczas planszy, byłaby tylko taka drobna, z miejscami jedynie na dobre miejsce, zwykłe miejsce i patopakamerę, gdzie gracza spotykają tylko złe rzeczy. Ale wydawało nam się, że to będzie za mało, że plansza jednak wprowadzi trochę dynamiki. Zobaczymy jaki będzie finał akcji, jakiekolwiek były