Wpis z mikrobloga

@Bartosz_z_Zarytego: ciekawe czy jakby to była jakaś balanga Scholza czy innego "brzydkiego" polityka do którego nie spermi połowa internetu to też by uważali ze spoko czy jednak by zastanawiali się czy to nie jest za państwowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@korporacion a ona zle rządzi?
W #!$%@? Polsce jak w lesie jak masz paczkę znajomych i zrobisz sobie imprezę w weekend przy drinku to zaraz Cie zwyzywają od alkoholików i jak ktoś śmie mieć dobry humor.
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: a niech się bawi, tylko po #!$%@? to nagrywać i wrzucać do internetu? Rozumiem, że ktoś się #!$%@?ł i gibie się jak rezus ale po co się tym chwalić na cały świat, niech to zostanie między ludźmi co tam byli, zwłaszcza jak się jest premierem kraju.
  • Odpowiedz
@Igbt: nie trafiłeś jestem ateistą i nie wierzę w gusła xD

Ja na przykład, żeby zredukować stres postanowiłem nie zachowywać się jak sebix po flaszce, powiem Ci, że działa zajebiście i jestem całkiem wyluzowany.

@Oyhiba: dokładnie
  • Odpowiedz
a Ty młody ubierz kieckę, wsadź anal pluga z ogonem i baw się w femboya jak reszta Tobie podobnych, a i nie zapomnij wrzucić tego na tiktoka xD


@Bartosz_z_Zarytego: czy wy prawaki zdajecie jakiś egzamin z obecności i poziomu fiksacji analnych, zanim wpuszcza was do trollcenter?
  • Odpowiedz