Wpis z mikrobloga

@LotnyJerry powiedziałem rozowej ze trzeba bylo mi mowic wcześniej to bym wziął kosmetyczke corki i makijazem zrobil 10cm
@El_mirabel rana szarpana. lepiej nie da rady

@banjo na rozbijaniu pustych butelek o ścianę
@slackbot odwolam sie dla zabawy

@efek mądrzejszy jesteś ( ͡ ͜ʖ ͡)
@e-stark o tym samym pomyslalem. beniz w spoczynku polozony na lydce przy bliznie z tekstem "mój #!$%@? ma 5 cm w spoczynku"
ale
@erebeuzet:
Moja historia... Wybiłem bark w pracy, bo przenosząc ciężki przedmiot z kolegom i ustawiając go pod ścianą, zauważyłem że się przewraca, złapałem żeby się nie stłuk i w konsekwencji wybiłem bark... Odpowiedz od ubezpieczyciela.. bark został wybity przez sam fakt że to przenosiłem a że miałem temblak 29 dni a nie 30 to mi się nic nie należy. No jak się wkurzyłem.. oczywiście odwołanie i w firmie zaraz zgłosiłem że
@erebeuzet Nie do końca rozumiem zbulwersowanie. Ubezpieczalnia w tym przypadku działa tak samo jak w przypadku likwidacji szkody z ubezpieczeń komunikacyjnych (szkody na samochodach, motocyklach itd.), czyli oprócz oświadczenia sprawcy kolizji drogowej, dosyłane są zdjęcia pojazdu po szkodzie zrobione z odpowiednich perspektyw. Tutaj jak widać jest podobnie, tj. dokumentacja medyczna jest, a do tego jako dowód wymagane jest zdjęcie rany. Wszystko to oczywiście wynika z kosztów, które to ubezpieczyciel chce zminimalizować. Taniej
@erebeuzet: jazda z nimi powiedz że jak chcą takie dane to mają wgląd w dokumentację medyczną i proszę rozmawiać z lekarzem. Nie jesteś przeszkolony do przykładania linijki oraz robienia zdjęć.

Poza tym mogą przyjechać i sami to zrobić albo na komisji a nie twoimi rękami
rana szarpana. lepiej nie da rady


@erebeuzet: ważne, żeby teraz nie wystawiać nogi na słońce, bo się zagoi nieładnie.
I jak coś, to są fajne silikonowe plastry na blizny, które pomagają zniwelować takie blizny.

Ja sam po takich zabawach butelkami i ich rozbijaniem straciłem w młodości prawie palca, więc trochę córkę rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º)