Wpis z mikrobloga

@not_me: Nie każdy musi mieć dziecko, zwłaszcza gdy pozbawia się jego jakiejś losowości i z góry pieczętuje jego los. A niehetero też mogą być patolą i nie kochać dzieci. Nie chodzi o role płciowe, tylko o emocje. Jedna matka jest bardziej wyjątkowa i cenna niż dwie, tak jak ojciec.
Rodzice jednopłciowi to nie krzywda dla dziecka.


@hellyea: a czy ja coś mówię o jednopłciowych per se?
Jeśli zdarzy się sytuacja, że jeden typ nie był pewien kim jest, pod presją był z laską, urodzili dziecko, potem ona nie chciała tego dziecka/odeszła/zginęła, a on zakochał się potem w mężczyźnie - niech sobie obaj wychowują to dziecko jako swoje. Tak zdecydował los, przypadek.

Ale nigdy nie zaakceptuję jeśli ktoś daje dziecku od
@Daleth2202: Jakie nazywacie? Jestem pojedyncza osoba, nie identyfikuje się z lewicowymi organizacjami i tak, ja uważam, że oni się kochają, bo to sobie okazują i chcą ze sobą być. Mnie nie obchodzi, że są tej samej płci, bo każdy człowiek ma prawo robić to co chce, jeśli nie krzywdzi przy tym nikogo innego - to Ty jesteś tu tym złym, bo chcesz ich w jakiś sposób skrzywdzić.

Patrzysz przez pryzmat swoich
@loczyn: no i co z tym dzieckiem dzieje się niby niedobrego, kiedy wychowuje go dwóch kochających się facetów, czy dwie kochające się kobiety, bo nadal nie rozumiem ¯_(ツ)_/¯


@Glikol_Propylenowy: Moze bedzie mialo jakies objekcje? Nie wiesz tego tylko obstawiasz jak w kasynie

Pomijam juz znecanie sie otoczenia bo juz jest „gwiazdą”
@loczyn: ale Ci faceci są winni tego "znęcania się otoczenia" czy Ci ludzie, którzy będą się nad tym dzieckiem znęcać? Po to jest właśnie edukacja seksualna wśród najmłodszych, żeby ich na to przygotować, żeby nie mieli takich zaściankowych i wąskich horyzontów jak np Ty ().
Jedyne obiekcje, które może mieć dziecko jest wtedy, kiedy jest przez swoich rodziców zaniedbywane, niszczone psychicznie i tak dalej. Dzieci jako takie
Zawsze ten sam fikoł leci - wstawili zdjęcia, to krytykuję, a jednak jest oburzenie na krytykę twojego komentarza, również publicznego xD


@aegispolis: gdzie widzisz fikoł? W którym miejscu jest oburzenie na krytykę? Skąd pomysł, że krytyka nie może się spotkać z kontrkrytyką? Piszesz tak jakbym chciał tych gejów do więzienia/szpitala psychiatrycznego zamykać.

Tak samo przyrównanie surogacji do dendrofilii, ale za to myślę, że nawet ty się wstydzisz

to odpowiedź na Twoje