Wpis z mikrobloga

maź synka homo , bzyknął mu matkę a ona im urodziła dziecko, które jest dla syna przyrodnim rodzeństwem.emmm.. i ktos mi powie ze tego nie powinno sie leczyć


@sEB-q: Dzień dobry, witamy podróżnika w czasie, tu XXIw. Czy słyszał pan o in vitro?
  • Odpowiedz
@Kowalns: jest różnica między rodzicielstwem niebiologicznym z przypadku - bo jeden rodzic zwiał, bo miał wypadek, itp., a tym że DWIE osoby w wyrachowany, wykalkulowany i przemyślany sposób decydują kto od początku ma nie mieć żadnej szansy na obu rodziców.
Tak samo jeśli ktoś kupuje nasienie/jajka
  • Odpowiedz
ee, uważasz, że trzeba być konserwatywną prawicą by uważać całość za coś dziwnego?


@NieBendePrasowac: Nie. Uważam, że konserwatywna prawica rozumuje powoli, na zasadzie takiego dzieciaka marudy, który będzie ociągał całą wycieczkę, aż w końcu zrobi to, co reszta. I trzeba mieć spore problemy ze sobą, aby się czepiać czegoś takiego. Wpłynie to jakoś na twoje życie? Co w tym złego? Surogacja ci nie pasuje, czy w ogóle pary homoseksualne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sharlene: ale jaka to różnica? Czy gdybyś w dowolnym momencie swojego życia dowiedział się, że twój ojciec albo matka nie jest twoim biologicznym rodzicem to coś by to zmieniło w twojej relacji z nimi?
  • Odpowiedz
@Lereve surogatka? To powiedz mi czyje to będzie dziecko? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znaleźli se jajeczko kupili, ale dwóch plemników się nie da wsadzić :)

BTW nie chciałbym być wychowany przez dwóch gejów.

I nie wrzucac mi porównania, że lepiej u bogatych gejów niż w biedzie... Lepiej u bogatych hetero.
  • Odpowiedz
surogatka? To powiedz mi czyje to będzie dziecko? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Tych, którzy będą wychowywali to dziecko.

BTW nie chciałbym być wychowany przez dwóch gejów.


Btw. Jesteś grown ass man i masz swoje przemyślenia, swoje poglądy i tyle. Zerowa wartość w dyskusji.

I nie wrzucac mi porównania, że lepiej u bogatych gejów niż w biedzie... Lepiej u bogatych hetero.


Ale o czym ty pieprzysz? Taki argument jest
  • Odpowiedz
I trzeba mieć spore problemy ze sobą, aby się czepiać czegoś takiego. Wpłynie to jakoś na twoje życie?


@aegispolis: pwstawiają publicznie zdjęcia, więc ludzie komentują, negatywnie, pozytywnie albo neutralnie. Idąc po hardkorze, nie wpływa na moje życie, że ktoś jest dendrofilem i upublicznia o tym informację w social mediach. Całkiem naturalnie to budzi nieprzyjemne emocje i że jest to coś dziwnego. Polecam książkę "Prawy umysł"

Uważam, że doprowadzenie do poczęcia dziecka
  • Odpowiedz