Wpis z mikrobloga

@Kuzyno: teoretycznie, w zeszłym tygodniu w Piemoncie, nikt sie o maski nie sadził, jeszcze jakies dwa tygodnie temu w rejonie Trydentu sie tez nikt nie sadził, mimo fikołowatego wymogu, a teraz widze chodzą po pociagu komanda covidowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) żabka sie gotuje xD
@Kuzyno: nie zgodzę się, zeszly tydzien rejon Turynu jakies 20 % w transporcie mialo maski w autobusie z lotniska maski zalozone mialy tylko polskie Juleczki reszta wywalone, wiec Twoja statystyka to moze opiera sie o Rzym bo w stolicach zawsze byli inni xD
@ramirezvaca: ogólnie mam kontakt z wieloma Włochami i powiem Ci że oni ogólnie mają #!$%@? w głowach na punkcie maseczek. Często miałem jakieś calle z nimi i jak siedzieli w biurze sami to mieli maskę nałożona xD Hiszpanie to samo xD więc jak jedziesz z lotniska to pewnie turyści którzy nie wiedzą że makarony srają się mocno o maski
@Kuzyno: ja jestem tam dość często i patrzę jak woda dla żabki sie powolutku grzeje xD a tak a propos Włochów i masek luty Egipt rejon ich najwyższego szczytu wioska St.Kathrine cud Włosi bez masek i w transporcie i w miejscach publicznych, albo maj 2021 Tirana Albania przylatuje Wizz z Włoch pelny starych dziadków pierwsze co sciagaja maski xD i w hali przylotów juz bez xD Takie to widze wybiórcze jest