Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z dziewczyną(3 miesiące) poznałem jej rodziców jak i ona moich. Problem polega na tym że moja rodzina jej nie akceptuje i chcą żebym dał sobie z nią spokój. Powód wizualnie nie pasujemy do siebie ja szczupły ona gruba(przy kości).Nie chcą żebym czuł się przy niej skrempowany i żeby się ktoś z nas śmiał. Mi osobiście nigdy to nie przeszkadzało. Nie wiem co mam zrobić bo rozmawiałem z nimi broniłem jej że to dobra dziewczyna że nie wolno kogoś oceniać po okładce tylko jakim się jest stanąłem po jej stronie bo mi na niej naprawdę zależy ludzie gadają i zawsze będą coś gadać zdaje sobie z tego sprawę. Oczywiście jej tego nie powiedziałem bo wiem że by ją to mocno zabolało bo mnie samego słowa rodziny zabolały okropnie. Chciałbym żeby ktoś mnie zrozumiał coś podpowiedział bo jest to dla mnie strasznie trudna sytuacja. Sami jej rodzice coś podejrzewają że coś jest nie tak bo nie spotkałem się z nią już 3tyg czasu. #anonimowemirkowyznania #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fd53ae97a96080c56cebfa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 39
I tak za rok ci się nie będzie chciało ruchać już grubej, więc albo ją nakłonisz do schudnięcia albo to jebnie tak czy owak


@2-aminopirydyna: kiedyś widziałem jakiś artykuł z tezą że te grubsze, z uwagi na kompleksy, są bardziej otwarte w łóżku i tak nadrabiają figurę, ale w dobie body positivity to może być nieaktualne xD

@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz rodzicom że masz konto na portalu ze śmiesznymi obrazkami i niech
PonadgabarytowaWybranka: Jeju moim też nie pasował mój ówczesny chłopak, że to nie to i w ogóle jakiś nie taki... Teraz jest moim zięciem i dużo bardziej go cenią niż męża siostry, którego jej w sumie trochę zeswatali ;p
Pytanie czy laska ma kilka kilo za dużo czy jest chorobliwie otyła.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
knur:
Oczywiście zdanie bliskich osób jest często bardzo ważne i ludzie się tym przejmują. Ale zamiast sobie to brać do siebie (a robią to z troski o Ciebie) to może zacznij z dziewczyną chodzić na siłownie i zainteresuj się dietą? Jeżeli to coś poważniejszego, to pasuje żeby nie dostała zawału przed czterdziestką. I tak mimo tego co teraz się lansuje w mediach i internecie otyłość jest powiązana z szeregiem schorzeń łącznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: klasyka jak to starzy. Moja co prawda chuda ale im nie podszedl jej zawod bo pracuje w kosmetologii.
Imho rob co chcesz, rodzicom sie wydaje ze chca twojego dobra a w rzeczywistosci chca swojego dobra xd czyli wymarzonej synowej co da im 5tke wnukow i za bardzo nie bedzie sie odzwyala i #!$%@? i najlepiej bedzie nijaka bo ich synka i tak nikt nie przebije
@AnonimoweMirkoWyznania z 1 strony to Ty z nią chodzisz a nie Twoi rodzice. Z 2 strony ile waży i ile ma wzrostu? Bo jak ma 1.50 przy 120kg wagi to i tak długo nie pociągnie i jak majętna to szybko się zaręczaj.