Wpis z mikrobloga

Często zdarza się wam, że zamawiacie odlewki a przychodzi jakaś podróba z bazaru?

Kupiłem od jednego mirka min Tobacco Vanilię Tom Forda. Zapach bardzo zbliżony przy pierwszym psiknięciu do podróbki z Francuskie Perfumy, nawet bardziej ekskluzywny, jednak po 15 minutach ledwie co na skórze czuć, podczas gdy oryginalna podróba jest wyczuwalna nawet po 8 godzinach w robocie i to bez przyciskania nosa do skóry.

Trochę nie chce mi się wierzyć, że oryginalny Tom Ford tak szybko wietrzeje, jednak póki co niku nie podam, bo pewności nie mam. Noir de Noir Tom Forda wydaje się byc oryginalny, bo po małym psiknieciu czuć jeszcze.
Z takich droższych miałem Diora Intense - jedno psiknięcie czuć było cały dzień, ale po ok półtora roku parametry dość znacznie spadły - pewnie się przeterminował i nie był juz tak intensywny.
Miał ktos Tobaco Vanilię - trzyma się skóry?

#perfumy #rozbiorka
.
  • 34
Nie mam żadnych podstaw do oskarżeń, poza moim subiektywnym rozczarowaniem Tom Fordem.


@pinkfloyd12: Nie jestem osobą konfliktową, nie lubię uczestniczyć w aferach. W tej, chcąc nie chcąc muszę, bo dotyczy mnie bezpośrednio. Weź usiądź i przeczytaj swój wpis jeszcze raz. Z góry założyłeś, że Cię oszukałem i próbowałeś się tylko utwierdzić w przekonaniu:
"Często zdarza się wam, że zamawiacie odlewki a przychodzi jakaś podróba z bazaru?"
"Kupiłem od jednego mirka min
c nie chcąc muszę,


@ZnUrtem: Nie musisz, bo cie w to nie wciągnąłem.

póki co niku nie podam,


@ZnUrtem: Przyznam, że miałem wizję że natknąłem się na kogoś w stylu tego rekina, sa tez jakies mirki pozyczające i nie oddające kasy - gdyby ktos napisał, że na tagu grasuje taki i taki to i owszem - sprawdziłbym czy ta reszta zapachów tak samo wietrzeje i śmiało bym napisał ME TOO.
Jak kogoś nie znasz - masz pełne prawo posądzić go o bycie np mordercą i zweryfikować jego wiarygodność.


@pinkfloyd12: Ty tak na serio?...
...pomimo wszystko mam nadzieję, że nie zawiedziesz się pozostałymi "zapachami" (tymi ode mnie ofc).
Bez odbioru
@eric2kretek: Dziś sprawdzilem inną próbkę i raczej oryginalna. Ale ten tobacco vanilia to kompletna porażka. Ładnie pachnie 15 minut, potem trzeba nos do skóry przyłożyć, a po 2 godzinach kompletnie nic nie czuć. A już chciałem oryginała kupować.