Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam do was pytanie.
Jestem z moją dziewczyną już 3 lata, ona ogólnie spoko jest, więc pewnie kiedyś będzie z tego ślub ale pojawiła się pewna rysa.
Jestem przeciętym Mirskiem, z przeciętą pracą i zarobkami. Zawsze uważałem, że dziewczyny nie polecą na moją kasę, bo jej nie miałem
Ostatnie dostałem spadek po babci i dziadku (dziadek umarł 10 lat temu)
Domek na wsi z ogródkiem i 10 hektarów pola

Problem jest taki, że moja dziewczyna nakrzyczała na mnie, że powinienem przepisać to też na nią, mimo że nie mamy ślubu, bo skoro ze sobą jesteśmy, to tak powinno być.
Nie będę ukrywał, że mi się to nie uśmiecha

Kto ma rację Ona, czy Ja?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fbfd4bdc34d0ff863326cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 95
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co #!$%@?!? #!$%@?ło ją? :D Tylko powiedz że nie jesteś takim debilem i nie przepiszesz tego na nią? Proszę powiedz mi że takim debilem nie jesteś.
Drugą połowę przepisz na mnie dobra?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rację masz Ty, niezależnie od tego czy chciałbyś to na kogoś przepisać czy nie. Dlaczego tak? Bo to Twój majątek i zrobisz z nim co zechcesz, nic nie musisz w tej sytuacji i nic nie „powinno być”.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogromna czerwona flaga. Ja pierniczę że laski takiego wstydu nie mają że ona ci w twarz mówi żebyś to na nią przepisał... mówi.. krzyczy, ale to też świadczy trochę o tobie, bo jakby było zdrowo i normalnie to ona by nie doszła do punktu żeby aż tak pewnie i wręcz lekceważąco czuć się przy tobie.

Dla mnie ślub byłby już przekreślony, w ogóle znika jako opcja i też mocno zastanowiłbym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Co do ślubu to ja ogólnie uważam że w dzisiejszych czasach mężczyzna który chce wziąć ślub ma zapędy masochistyczne. I nie, nie przesadzam. Za dużo się nasluchalem, za dużo przeżyłem samemu z kobietami. I niestety, to ja byłem typem który rucha kobiety po 6 latach związku, w trakcie związku.

Druga sprawa, ja bym radził zdać sobie za wszelką cenę sprawę i przyjąć do wiadomości, żeby w żaden ślub się nie ładować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O #!$%@?, gdzie wy wszyscy znajdujecie takie kobiety? Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, że którakolwiek z moich byłych zrobiłaby mi o coś takiego awanturę. Zawsze jak czytam historie o tym co kobiety robią podczas rozwodów to się zastanawiam, gdzie faceci mieli wcześniej oczy, przecież musiały być jakieś czerwone flagi przed ślubem. Mirek, to jest właśnie gigantyczna czerwona flaga.

Skoro laska nie ma wstydu aby o coś takiego prosić, to założę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to nie bait, to o staaaaary xD
3 lata z jakąś losią a ona oczekuje, że na "umowie na gębę" przepiszesz na nią notarialnie COKOLWIEK? xD


Było powiedzieć, że dostałeś 20 ale 10ha już sprzedane i #!$%@?łeś np. na komputer albo jeszcze lepiej - jakieś skrzynki P2W w jakiejś odmóżdżającej grze, a w ogóle to te sprzedane 10 "poszło pod autostradę czy coś" xD
Wszystko co jest przed ślubem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarzutka jak #!$%@?. Ale tak czy inaczej #!$%@? jej do tego. Jak chce przepisania PRZED ślubem to weź ją lepiej zostaw. Serio. Baba w ogóle nie powinna się niczego obawiać bo po ślubie i tak sądy wiele im przyznają bo są wiadomo kim i mają wiadomo co. Owszem prawo mówi że co dostałeś przed ślubem to Twoje ale w razie rozwodu to sąd zasądzi alimenty pewnie także biorąc pod uwagę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sytuacja z moją ex była bardziej komiczna. Kupiłem mieszkanie, ona jako moja ówczesna narzeczona odrazu zapytała, czy będzie współwłaścicielem nieruchomości (chociaż nie dokładała ani grosza do kupna) kiedy odmówiłem, zaczęła mi robić przy niedoszłych teściach jazdy, że jak ja w ogóle mogę ... Potem zaczęła ich wypytywać jak to jest ze spadkami po ślubie i czy jak umrę to to mieszkanie będzie całe jej xD to dopiero była czerwona flaga
  • Odpowiedz