Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam do was pytanie.
Jestem z moją dziewczyną już 3 lata, ona ogólnie spoko jest, więc pewnie kiedyś będzie z tego ślub ale pojawiła się pewna rysa.
Jestem przeciętym Mirskiem, z przeciętą pracą i zarobkami. Zawsze uważałem, że dziewczyny nie polecą na moją kasę, bo jej nie miałem
Ostatnie dostałem spadek po babci i dziadku (dziadek umarł 10 lat temu)
Domek na wsi z ogródkiem i 10 hektarów pola

Problem jest taki, że moja dziewczyna nakrzyczała na mnie, że powinienem przepisać to też na nią, mimo że nie mamy ślubu, bo skoro ze sobą jesteśmy, to tak powinno być.
Nie będę ukrywał, że mi się to nie uśmiecha

Kto ma rację Ona, czy Ja?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fbfd4bdc34d0ff863326cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 95
@AnalnyRozbojnik:

mężczyzna który chce wziąć ślub ma zapędy masochistyczne. I nie, nie przesadzam


A ja znam kilka przypadków gdzie facet po rozwodach nia angażuje się w wychowanie dzieci lub nie wywiązuje się z alimentów (które nie starczają na połowę kosztów związanych z dzieckiem) i co? I nic, faceci też nie są wspaniali i honorowi. Ogólnie człowiek najbliższemu człowiekowi potrafi robić świństwo.

Sama będę chciała ślubu, bo chemy mieć trójkę dzieci. Trójka
@AnonimoweMirkoWyznania: o ile w żadnej mierze jej się to nie należy to nie podałeś żadnych szczegółów ani my jej nie znamy ani waszej relacji. Na wykopie to bardzo niepopularne tak mówić, ale jeżeli masz np. 35 a ona 31 lat i dalej się nie oświadczyłeś ani nie deklarujesz chęci zakładania rodziny to jest bardzo prawdopodobne, że niewprost chce od Ciebie jakiejś deklaracji, że to ma przyszłość.

Wykopki to bardzo często chcą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to nie bait to jesteś idiota, ale to powiedziawszy... Jeśli cokolwiek na nią przepiszesz to będziesz mega wariata i samobójca. Jest zachowanie to taki mega Red flag że ciężko o większy
OP: Ja mam 26 lat a ona 23. Wcześniej nie pokazywała, że może jej zależeć na kasie, bo nie miałem jej za dużo.
Rozmawiałem z nią dzisiaj i ona mówi mi, że boi się, że ją zostawię i znajdę inną. Twierdzi, że jak wszystko będzie wspólne, to będzie mogła spokojnie myśleć o naszej przyszłości.
Na chwilę obecną powiedziałem, że muszę to skonsultować z jakimś radcą prawnym. Po tym wszystkim się obraziła
Problem jest taki, że moja dziewczyna nakrzyczała na mnie, że powinienem przepisać to też na nią, mimo że nie mamy ślubu, bo skoro ze sobą jesteśmy, to tak powinno być.


@AnonimoweMirkoWyznania: baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahaha

Jeżeli to nie bait to wiesz co robić. Uciekaj. Teraz masz hajsy więc znajdziesz lepszą.

PS.

Spadek nie wchodzi do wspólnoty majątkowej więc nawet po ślubie by było Twoje.