Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam do was pytanie.
Jestem z moją dziewczyną już 3 lata, ona ogólnie spoko jest, więc pewnie kiedyś będzie z tego ślub ale pojawiła się pewna rysa.
Jestem przeciętym Mirskiem, z przeciętą pracą i zarobkami. Zawsze uważałem, że dziewczyny nie polecą na moją kasę, bo jej nie miałem
Ostatnie dostałem spadek po babci i dziadku (dziadek umarł 10 lat temu)
Domek na wsi z ogródkiem i 10 hektarów pola

Problem jest taki, że moja dziewczyna nakrzyczała na mnie, że powinienem przepisać to też na nią, mimo że nie mamy ślubu, bo skoro ze sobą jesteśmy, to tak powinno być.
Nie będę ukrywał, że mi się to nie uśmiecha

Kto ma rację Ona, czy Ja?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fbfd4bdc34d0ff863326cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania uciekaj!
Szok, że tacy ludzie nie spalają się że wstydu wołając o cudze pieniądze... Spadek po Twojej rodzinie, rozporządź nim tak, jak uważasz za stosowne.
A ona niech się za robotę weźmie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W-------e na hajs po rozwodzie, albo i przed alert. Jak przepiszesz na nią przed ślubem to nie dość, że koszty darowizny to jeszcze po rozwodzie jest to jej. Jeśli Ty nabędzie to przed ślubem to po rozwodzie nie ma podstawy, żeby Ci to odebrać. A teraz może się zawinąć ze swoją częścią przed ślubem i nieruchomość ciężka do sprzedania, gdyby to było mieszkanie w mieście to może by się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ukryj jej babcię w piwnicy w twoim nowym domku na wsi, sfabrykuj certyfikat zgonu i zobacz co panna zrobi ze spadkiem. Jak też chce podzielić do można brać ślub, jak nie to bierz babcię zamiast niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nigdy nic nie przepisuj. Ona cię za rok dwa zostawi i będzie miała działki na sprzedaż wtedy znacznie się jazda. Za żadne skarby nie przepisuj. To twój spadek. Wytłumacz jej że tak się nie robi i z jakiej racji? Gdyby ona miała to zapisane to nie licz że byś był dopisany :) Dorabiacie się razem i wszystko co razem jest wspólne. Ale nie spadki.
  • Odpowiedz