Wpis z mikrobloga

  • 1
Chce wziąć smartfona na raty 0% w jakimś media expert czy innym euro. Tylko nie chce mi się z nimi rozmawiać stacjonarnie, bo dwa razy w życiu próbowałem coś w ten sposób wziąć na raty i za każdym razem okazywało się, że raty jednak nie były 0%. Jak wygląda to przez sklep internetowy? Też są jakieś ukryte koszty? #pytanie #elektronika
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajag: nie ma żadnych ukrytych kosztów tylko są #!$%@? sprzedawcy którzy będą ci wmawiać że musisz wziąć 10 ubezpieczeń bo mają za to prowizje xD raz baba mi nawet próbowała wcisnąć zwykle raty zamiast 0% (bo pewnie też od tego miała hajs) mówiąc że noooo na 0% to bank się pewnie nie zgodzi różnie to bywa itp itd xD

Należy ich skwitować uśmiechem i mówić że chcesz raty 0% bez
  • Odpowiedz
@ajag: w podsumowaniu zakupu, przed ostatnimi krokami i potwierdzeniem z banku masz zawsze rozpisane ile będzie wynosił cały kredyt, od kiedy i jakie raty będziesz płacił - uwazaj, bo oni często mają kilka opcji programu ratalnego, więc czytaj.
Na allegro brałem kompa z ratami 0%, ostatnio brałem dla siostry telefon w Euro - oba kredyty były 10x0% w Aliorze
  • Odpowiedz
@ajag brałem w RTV AGD, radio na raty 0%, baba mi wcisnęła ubezpieczenie, bo bez ubezpieczenia niby nie można. Za kilka dni byłem z wypowiedzeniem tego jej ubezpieczenia. Ale wciskają to chyba wszystkim, bo babka za mną też była z wypowiedzeniem.
Taki tip, można wziąć coś na raty z ubezpieczeniem które jest wliczone w raty, wycofać ubezpieczenie i dostajemy taka mini pożyczkę bo hajs za ubezpieczenie odsyłają od razu.
  • Odpowiedz
@ajag: IMO duzo lepiej i szybciej zrobic to online. W sklepie poza wciskaniem kitu i tony dodatków trwa to wieeeeki. A tak ogarniesz sobie na spokojnie, w domu, kilkanaście minut max i done
  • Odpowiedz
@ajag: nigdy w życiu więcej w sklepie. Internetowo ładnie sprawnie klarownie, a raz stwierdziłem, że pójdę do sklepu to karynka wręcz mnie #!$%@?ła, że na 0% to się nie da że za mała kwota, że za krótko że jeszcze ubezpieczenie. TFU tylko prowizje łapią na nieświadomych ludziach.
  • Odpowiedz
@ajag: wrzucasz towar do koszyka, wybierasz interesujące cię raty bo są tez zero z odroczeniem pół rocznym, wypełniasz wniosek, jak jestem wiarygodny to od razu dostajesz potwierdzenie kredytu i robisz przelew ze swojego konta za 1pln, czasem bank chce coś zweryfikować to dzwoni do ciebie i próbują oczywiście wcisnąć ubezpieczenie i po rozmowie jak bank zaakceptuje to przelew za zeta. Jak wszystko jest przez neta to nie ma ukrytych kosztów
  • Odpowiedz