Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema byki.

Mam problem z odżywką. Przycebuliłem i kupiłem pierwszy raz odżywkę firmy Nutrend. Duże opakowanie 2,25 kg i gratis do tego opakowanie 1 kg. Dwa różne smaki. W dużym opakowaniu i tym mniejszym zauważyłem czarne grudki, wyglądają podobnie jak pleśń i są słone w smaku. Pierwszy raz widzę coś takiego w odżywce białkowej. Słony smak w odżywce biała czekolada i wanilia ??? Podpowiedzcie coś, spotkaliście się z takim czymś kiedyś. Wydaje mi się, że wszystko pójdzie do kosza... Napiszę jeszcze do producenta, zobaczymy co on odpowie.

#mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#suplementy
#bialko
#nutrend
Minetqa - Siema byki.

Mam problem z odżywką. Przycebuliłem i kupiłem pierwszy raz od...

źródło: comment_1660566876MXU4bPa9kV6Rvi7cIPqwo6.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Minetqa: Ten sam producent smak waniliowy, grudki pojawiły się jakoś miesiąc po otwarciu, używam do szejków. Jem od 3 miesięcy póki co żyję, ale zaniepokoiłeś mnie tą pleśnią xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buckwheat: może urosły xd. Moje są jeszcze w wieku niemowlęcym. Na razie tego nie ruszam. Skoro potrafią się zwiększać, to faktycznie może być to pleśń.
  • Odpowiedz
@Buckwheat: @Minetqa: Mireczki - białko z nowej partii takie samo jak poprzednie. Dwa tygodnie po otwarciu porobiły się szaro- czarne słone grudy. Całość leci do śmieci, nie będę jadł tego syfu. Zdecydowanie odradzam zakup białka tej firmy, zdrowie jest ważniejsze niż pozorne oszczędności. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz