Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema byki.

Mam problem z odżywką. Przycebuliłem i kupiłem pierwszy raz odżywkę firmy Nutrend. Duże opakowanie 2,25 kg i gratis do tego opakowanie 1 kg. Dwa różne smaki. W dużym opakowaniu i tym mniejszym zauważyłem czarne grudki, wyglądają podobnie jak pleśń i są słone w smaku. Pierwszy raz widzę coś takiego w odżywce białkowej. Słony smak w odżywce biała czekolada i wanilia ??? Podpowiedzcie coś, spotkaliście się z takim czymś kiedyś. Wydaje mi się, że wszystko pójdzie do kosza... Napiszę jeszcze do producenta, zobaczymy co on odpowie.

#mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#suplementy
#bialko
#nutrend
Pobierz Minetqa - Siema byki.

Mam problem z odżywką. Przycebuliłem i kupiłem pierwszy raz od...
źródło: comment_1660566876MXU4bPa9kV6Rvi7cIPqwo6.jpg
  • 45
@Minetqa: Może szczury narobiły na taśmie produkcyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a szczerze to nie mam pojęcia co to może być, mi tak czasami resztki sreberka, jak niestarannie odrywałem od wieczka puszki, wpadały do środka, ale to raczej nie wygląda na sreberko.
Masz jakiś smak white chocolate i coconut, może to jakieś małe kawałeczki tego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SystemFound: ja to zauważyłem dopiero jak zrobiłem batony z odżywką i wyszły słone zamiast słodkich. A odżywka smak biała czekolada - kokos, więc ni cholery nie powinna być słona.
@Szpinak_Chlopa: Tylko problem jest taki, że zrobiłem batony tą odżywką i zamiast słodkie to były słone :( , dlatego zacząłem drążyć temat. Te same czarne grudki są w odżywce o smaku waniliowym i odżywce o smaku biała czekolada - kokos.