Wpis z mikrobloga

nic mnie tak nie uruchamia jak kobiety które kochają PODRUŻE
nie ma bardziej NPC thing niż to wożenie dupy w #!$%@? oklepane miejsca i pokazywanie na instagramie ich wyobrażenia czym """"bogactwo""" jest
awans do tej fake klasy średniej 15-25k powinien być za przyzwoleniem xD
#blackpill #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #p0lka #podroze
N.....u - nic mnie tak nie uruchamia jak kobiety które kochają PODRUŻE
nie ma bardzi...

źródło: comment_1660512016oqukvsrHBnzCO9mipbs3xi.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NadmiarNiedoboru: najbardziej skisłem, jak kiedyś jedna z moich koleżanek była we Włoszech i wstawiała foty stamtąd po powrocie do Polski jeszcze z dobre dwa tygodnie na ig (że niby nadal tam jest), mimo że była już wtedy ze swoim cuckiem na Mazurach xD

Z cuckiem z Mazur zero fotek na ig, a z Włoch (z koleżanką xD) kilkanaście i łącznie może ze 100 relacji, których nikt o zdrowych zmysłach nie oglądał. 90% contentu z jej pozami i mordą. No Toskania - fajnie. 6 zdjęć tego samego widoku w różnych jej pozach na 1. planie i z 20 zdjęć z drineczkiem xD

Dupy są takie puste. Faceci potrafią zwiedzić Madagaskar / Biegun Południowy / Tybet / Jowisza i nie wrzucić nawet jednej foty. Chyba że jakiś fotograf zajawkowicz, ale to wtedy będzie fajne zdjęcie #!$%@? widoku, wstawione bez jego mordy i influencerskiej pozy na 1. planie
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: lubie sobie zawsze sprawdzić co laska ma swoich mediach społecznościowych.

Jak widzę, że jest nasrany content i non-stop coś tam jest regularnie wrzucane, to laska jest out z miejsca.

Nawet jak laska nie ma starego, czy coś w tym stylu, a jej media społecznościowe są martwe, to widać że jest normalna i da się z tego coś zrobić.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: ogólnie to się nadaje na scenariusz jakiegoś serialu obyczajowego na TVNie dla p0lek po czterdziestce, ale ona go próbowała ze mną zdradzić przy kilku okolicznościach xd

Mogę jedynie podejrzewać, że ta sztuka się jej udała z innymi. Cuck jest sam sobie winien, że z kimś takim się związał. Poza tym mnie nie lubi, więc jakbym mu opowiedział, co #!$%@? jego słoneczko, to by pewnie nawet nie uwierzył i do
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: W ogóle temat wrzucania wspólnych zdjęć przez kobiety na ich social media to dość ciekawa rzecz do obserwacji. Pisałem na ten temat już kilka razy w różnych komentarzach, ale uważam że tak w łatwy sposób można sprawdzić czy partner realnie podoba się kobiecie, a nie robi za beciaka albo bezpieczną przystań na jakiś czas. Jeśli kobieta wrzuca zdjęcia ze swoim partnerem to często oznacza że chce się nim pochwalić,
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Oczywiście, że tak jest. Doskonały wyznacznik.

Atencjuszki chcą się chwalić wszystkim, co uznają za wartościowe. Jeżeli twoja dziewczyna wstawia dużo contentu na ig / fb, ale nie wstawia niczego związanego z tobą - ani nie proponuje - to it’s over.
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: przecież teraz nie trzeba mieć dużo pieniędzy by podróżować xD a zwiedzać nowe miejsca lubi każdy. Bawi mnie ten hejt na podróżowanie. Każdy lubi podróżować, niektórzy tym żyją, a inni lubią od czasu do czasu zwiedzić nowe miejsca.

awans do tej fake klasy średniej 15-25k powinien być za przyzwoleniem xD


@NadmiarNiedoboru: przecież to nie są jakieś niewiadomo jakie pieniądze, zejdź na ziemię. To że w Polsce mało
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru:

Są podróże i różowe ,,podruże''. Kobiety (z drobnymi wyjątkami) nie wykazują niemal żadnego zainteresowania historią, architekturą, sztuką, literaturą czy nawet lokalną, ludową kulturą. Tak było, tak jest i tak pozostanie. Ba, możesz być najdoskonalszym cicerone i przywoływać nawet wszystkie najzabawniejsze i najpikantniejsze anegdoty związane z danym miejscem, a różowa i tak będzie się rozglądała w tym czasie, kiedy ty się produkujesz, za kafejkami, restauracjami i sklepikami z chińską tandetą.
  • Odpowiedz
W ogóle temat wrzucania wspólnych zdjęć przez kobiety na ich social media to dość ciekawa rzecz do obserwacji. Pisałem na ten temat już kilka razy w różnych komentarzach, ale uważam że tak w łatwy sposób można sprawdzić czy partner realnie podoba się kobiecie, a nie robi za beciaka albo bezpieczną przystań na jakiś czas. Jeśli kobieta wrzuca zdjęcia ze swoim partnerem to często oznacza że chce się nim pochwalić, nie wstydzi się go, naprawdę jej się podoba i chce go eksponować jako "swojego". No a jak kobieta nie wrzuca zdjęć ze swoim partnerem i nawet po prośbie żeby takowe zdjęcie wrzucić zacznie kręcić nosem i odmawiać, no to cóż...


Zabawna analiza xD

Wrzucam po różnych wyjazdach fotki samej mnie, bo zwykle nie mamy wspólnych fotek.
Zazwyczaj jesteśmy tak umęczeni na wyjazdach, że jedno z nas robi drugiemu zdjęcie ze swojego telefonu tyle. Jak mamy wspólne zdjęcia to selfie z ręki, no i wtedy albo robimy z mojej ręki - i nic się na tym zdjęciu nie łapie bo mam krótką rękę, albo robi on i ja moja twarz zamienia się w niesymetrycznej jajko, bo jestem niska i jestem gdzieś na dole, gdzie soczewka zakrzywia strasznie zmieniąc kształt twarzy. Nikt nie chce wrzucać brzydkich zdjęć.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Ja zauważyłem znacznie ciekawszy zabieg. A mianowicie to, że bardzo duża część dziewczyn pomimo tego, że ma chłopaka i traktuje go poważnie. Wrzuca zdjęcia samemu chociaż tutaj bardziej pasuje chyba samej ponieważ ogarnia, że wszelkie simpy i stulejarze chętniej boostują konta do góry wtedy.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: @NadmiarNiedoboru:

Może przestańcie śledzić top laski z tindera i obejrzyjcie się za normalnymi kobietami, które podróżują po miejscach mało znanych, bez makijażu, robią zdjęcia widoków a nie swojego ryja? A no tak, dla was takie nie istnieją bo znacie wszystkie z internetu i to z memów wrzucanych na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja kocham podróże i mnie wkoorvvia jak ktoś mnie wrzuca
  • Odpowiedz
Są podróże i różowe ,,podruże''. Kobiety (z drobnymi wyjątkami) nie wykazują niemal żadnego zainteresowania historią, architekturą, sztuką, literaturą czy nawet lokalną, ludową kulturą. Tak było, tak jest i tak pozostanie. Ba, możesz być najdoskonalszym cicerone i przywoływać nawet wszystkie najzabawniejsze i najpikantniejsze anegdoty związane z danym miejscem, a różowa i tak będzie się rozglądała w tym czasie, kiedy ty się produkujesz, za kafejkami, restauracjami i sklepikami z chińską tandetą. Dobrze jeśli potrafi
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: większość lubi podróże ale za czyjeś do ciepłych krajów xD.
A jak się zapytasz gdzie i co ciekawego wydziała to się niczego nie dowiesz.

Najlepiej jak będzie jeszcze lubić planszówki i netflixa xD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: To samo robiła moja eks, wstawianie zdjęć miesiące po podróży, nawet zdjęcie z Tajlandii wstawiła na początku tego roku a byliśmy tam w 2018 xD #!$%@? w głowie ma ta kobieta, wiecznie musiała udowadniać jakimś obcym ludziom jaka to ona jest ciekawa itp. Jak ktoś ma niskie poczucie własnej wartości, to media społecznościowe są gwoździem do trumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz